Pohřešovaný herec a dabér Zbyšek Pantůček. Zdroj: PČR

Pohřešovaný herec a dabér Pantůček před zmizením skončil v divadle!

Herec a dabér Zbyšek Pantůček je stále nezvěstný, už 11 dnů po něm pátrá policie. Podle zjištění ČRzpráv už před svým zmizením skončil ve většině divadelních rolí.

Záhada stále doprovází zmizení známého českého herce a dabéra Zbyška Pantůčka. Rodina i přátelé o něho mají strach. Pohřešovaný je už 12 dnů, i když oficiální pátrání po něm policie vyhlásila až 5. září, tedy před čtyřmi dny a ani v sobotu neměla informace o jeho poloze. Každý den pohřešování přitom stoupá riziko, že s ním nemusí být něco v pořádku.

Je možné, že se mu něco stalo, nebo své zmizení plánoval dopředu? Podle zjištění ČRzpráv Zbyšek Pantůček předem skončil ve většině divadelních rolí. Pantůček například zcela zmizel z webových stránek Divadelní společnosti Háta, již není na webu divadla ani v seznamu herců.

Původně přitom v divadle excelovat v celé řadě představení, například Velké lásky v malém hotelu, Zamilovaný sukničkář, Hvězdné manýry, Do ložnice vstupujte jednotlivě!, Vztahy na úrovni, Světáci, Klíče na neděli, nebo Byt na inzerát.

To potvrzuje i Pantůčkův velký kamarád herec Martin Zounar. Podle něho byl poslední dobou velmi unavený z celé situace, kterou s sebou nesl covid, práce a nemoci. „Začalo ho to zmáhat. Po covidu se velice těžko vracel do práce, často jsme museli přezkušovat jeho role,“ řekl pro TN.cz Martin Zounar. Hovoří se také o tom, že mohl mít psychické problémy.

Kriminalisty o zmizení informoval Pantůčkův syn. „Pohřešovaný svému synovi sdělil, že bude cestovat. Od té doby se však už rodině neozval,“ uvedla mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová. Pantůček má podle policie nedostupný telefon.

„Pohřešovaný měří 175 až 185 centimetrů, má šedé vlasy a modré oči. Zdánlivé stáří 55 až 60 let,“ píše policie o pohřešovaném Zbyšku Pantůčkovi.

Přejít nahoru