Nikol Leitgeb zapřáhla manžela Petra do úklidu domu. Foto: Instagram

Nikol Leitgeb zapřáhla manžela a burcuje ženy: Nebuďte uklízečky!

Influencerka Nikol Leitgeb vytáhla do boje proti vánočnímu úklidovému šílenství. Ženy mají práci delegovat na muže. A hned zapřáhla manžela Petra.

Vytírání, luxování, čištění gauče a dokonce i mytí oken. Influencerka Nikol Leitgeb v úterý pořádně zapřáhla manžela Petra do domácích prací. Leitgeb se totiž rozhodla bojovat proti tomu, aby ženy šílely z každoročního předvánočního úklidu.

„Zase se blíží období adventu, kdy my holky budeme mít pocit, že nejdůležitější je vypíglovanej barák a že vše musí být perfektně uklizené. Jen se z toho uštveme, je to přitom úplně zbytečný,“ říká Leitgeb.

A pak s nadsázkou dodala. „Mít vypíglovanej barák je důležitý, ale musíte to delegovat na toho druhého,“ dodala a hned do domácích prací zapojila manžela Petra. Ten celý den lítal po domě, vytíral podlahu, umýval okna a tepoval gauč.

„Důležité je k tomu nakoupit partnerovi stroje, které úklid zjednoduší,“ dodala se smíchem Leitgeb a celý den prováděla pečlivou kontrolu manžela. „Jak ti to jde?“ ptala se ho při mytí oken.

Pak ale smířlivě dodala, že si dělala legraci, že doma samozřejmě uklízí oba dva. „Jen jsem chtěla říci, aby ze sebe ženy nedělaly uklízečky. Já vím, že kluci jsou celý den v práci a pak přijdou unavený, ale ženy jsou doma s dětmi a to je také pořádná práce, to je job na full-time,“ podotkla Nikol Leitgeb.