Nikol Leitgeb se syny Mathiasem a Tobiasem na dovolené v Sardinii. Zdroj: Instagram

Nikol Leitgeb ukázala pravou tvář dovolené s dětmi. Vtipné video baví

Jaká je skutečná dovolená s dětmi a že to není až tak úplně pohoda, glosuje z dovolené na Sardinii influencerka a herečka Nikol Leitgeb (Štíbrová).

Nestříkej po mně, nevylij to, drž to pořádně, Tobí pozor, jede auto. Nekonečné okřikování, hlídání dětí, zda se netopí ve vodě, zda se něčím nepolili, zda něco neničí, nebo se nedej bože nezranili. Zkrátka dovolená pro rodiče malých dětí není až taková pohoda, jak by se mohlo zdát.

Nejčastější pokřiky a situace, ze kterých nejednoho rodiče po celém dnu s dětmi bolí hlava, natočila herečka a influencerka Nikol Leitgeb, za svobodna Štíbrová, se svým mužem Petrem na dovolené v Sardinii. Tam vyvezli své dvě děti Mathiase a Tobiase. A ti dva jsou skutečné neřízené střely k neutahání.

Je to tu bájo, kdyby tu byla školka, je to dokonalý. Školka klasicky od 8 do 17 jako. Nevadí. Odpočineme si někdy jindy. Nikdy. Jindy,“ okomentovala dovolenou odevzdaně Nikol Leitgeb, které dovolená skončila ve čtvrtek. V pátek už slunečné dny u italského pobřeží vymění rodina za studené a deštivé české Lány.

Vtipné video, které o okřikování dětí natočili a které končí vtipnou scénou v posteli, kde herečka kromě dětí okřikne i manžela Petra, okamžitě nabralo na popularitě. Během pár hodin jej na Instagramu shlédlo přes 47 tisíc lidí. Reagují přitom i známé osobnosti. Třeba herečka Tereza Brodská připojila hned několik smějících se smajlíků.

„Typická nedovolená,“ okomentovala video s nadsázkou jedna ze sledujících maminek. „No s dětmi je to někdy těžké, ale pořád a navždy to bude smysl života,“ přidal se také jeden z tatínků. Mnozí rodiče též ocenili, že Leitgeb zvládá energii svých dětí s nadhledem a trpělivostí a alespoň podle tohoto videa na ně nekřičí.

Video Nikol Leitgeb: