Nela Slováková oplakává zemřelou babičku. Zdroj: Instagram

Nela Slováková v slzách. Zemřela jí milovaná babička, dlouho trpěla

Brněnská influencerka a podnikatelka Nela Slováková zažívá černý konec léta: úmrtí v rodině! Na vždy jí opustila milovaná babička. Dlouho před tím přitom trpěla zdravotními problémy.

„Kéž by její trápení skončilo,“ napsala před časem na Instagramu brněnská podnikatelka a influencerka Nela Slováková, kterou proslavilo vítězství v reality Show Hotele Paradise. Na mysli měla svou dlouhodobě nemocnou babičku, kterou tehdy navštívila doma u lůžka.

Babička byla již dlouhé měsíce upoutaná na lůžko, trpěla bolestmi a musela dostávat silné léky. „Tady si člověk uvědomí, co je v životě důležité, jaké malichernosti řešíme,“ přiznává Slováková a sypala si popel na hlavu. „Teď si člověk vyčítá, že tady nebyl častěji, život je jen jeden,“ dodala.

Babička Nely Slovákové ve středu zemřela

Teď už se ale její babička netrápí, ve středu doma zemřela. A Nela k tomu dnes ráno na svůj Instagram připojila černobílou fotografii, kde babičku drží za ruku a dojemné vyznání:

„Ten den, kdy jsi odešla…30. 8. 2023. Nejlepší babička, která si do poslední chvíle myslela, ze příští rok půjde zase okopávat zahrádku a musí mě naučit ty kynutý buchty. Odešla jsi doma. Tam, kde jsi to nejvíc milovala a měla všechny kolem sebe. Nic už nebude jako dřív,“ napsala Nela Slováková.

Po příspěvkem na Instagramu, kde má Slováková přes 391 tisíc sledujících, jí ihned desítky lidí začaly vyjadřovat upřímnou soustrast a podporu. Je vidět, že i fanoušky smutná zpráva po ránu velmi zasáhla.