Nela Slováková se z auta omlouvá, že její slova o Matthew Perrym nebyla pochopena. Zdroj: IG

Nela Slováková schytala vlnu kritiky. Matthew Perry byl podle ní slaboch

Poněkud nevybíravě se vyjádřila brněnská hvězdička Nela Slováková o herci Metthew Perrym, který se o víkendu utopil ve vířivce. Slováková to pořádně schytala.

„Všechny věci se v životě dají řešit. Závislosti, užívání léků apod. Jen slaboši je řešit neumějí nebo nechtějí,“ napsala na svém Instagramu Nela Slováková a reagovala tak na úmrtí hvězdy seriálu Přátelé Matthew Perryho, který se v sobotu ve svém domě utopil ve vířivce.

Soudy Slováková vynášela dříve, než skončilo policejní vyšetřování. Zatím totiž není jasné, zda byl Perry opilý, nebo zdrogovaný. Žádné nelegální drogy se totiž v domě podle posledních informací z vyšetřování nenašly. Nalezeny byly ovšem léky, které Perry bral na spoustu vážných nemocí.

Reakce na alkohol je částečně pochopitelná, protože sám Matthew Perry nedávno přiznal, že je na alkoholu a lécích závislý od svých 18 let. I tak ale sledující Nelu Slovákovou zasypali hromadou kritiky. Vyčítali jí, že nemá vychování, empatii a je zlá.

Slováková následně příspěvek smazala. I tak jí ale vlna kritiky pořádně semlela. „Jsem úplně hotová, celou noc jsem nespala, dlouho jsem nad ničím tak usilovně nepřemýšlela,“ řekla dnes ráno Slováková.

Kritika je podle ní vinou těch, co její slova nepochopili. „Hrozně mě mrzí, že mnoho lidí, kteří mě nesledují, vidí jen jeden příspěvek a ne to další, co jsem k tomu sdílela. Nebylo myšleno nic špatně, bylo to myšleno v dobrém, je to absolutně nepochopeno,“ reagovala Slováková.

„Co se týká nadávek, ty mi jsou celkem jedno, ale co mi je líto, tak nepochopení, co tím chtěl vlastně básních říct,“ zopakovala Slováková. „To, že se nezavděčím lidem, kteří mě od počátku nemají rádi, s tím nic nenadělám, ale nikdy jsem nikomu nevynadala do takových titulů, jaké se teď nadávají mně, že jsem zlej člověk,“ pláče Slováková.

„Fakt je mi to líto, mělo to vyznít tak, že se máme snažit nevytvářet si na ničem závislost, abychom nedopadli jak takto skvělí a úžasní herci, zpěváci a další lidi, kteří kvůli tomu dopadli podobně jako Matthew Perry,“ vysvětlovala dnes Slováková.