Kamarádka Nely Slovákové musela chodit po letovisku v županu. Zdroj: Instagram

Nela Slováková: Ostuda v Itálii! Kamarádku nutila chodit venku v županu

Pořádný poprask způsobila česká hvězdička Nela Slováková v luxusním italském letovisku. Italové se nestačili divit, co se to kolem nich děje.

Tak to byla pořádná dámská jízda. Influencerka Nela Slováková, kterou proslavila hlavně účast v jedné z prvních českých reality show Hotel Paradise, vyrazila s kamarádkou taktéž influencerkou Gabrielou Bernatovou na cestu po Itálii.

Slavili tak Bernatové narozeniny a Slováková přitom ukázala, že je skutečnou kamarádkou. Bohatá podnikatelka totiž musela vyrazit i na italský venkov, kde přespala v chatce bez luxusního vybavení a musela chodit na záchod pod domem. O to silnější ale byly zážitky z nádherné krajiny, skvělého italského vína a nejrůznějších místních dobrot.

Cestu dvojice zakončila ve vyhlášeném italském letovisku na břehu jezera Maggiore. Ubytovaly se v pětihvězdičkovém Grant Hotelu Des Iles Borromee. A tam se děly věci!

Slováková kamarádce Gábině, která má na Instagramu úspěšný profil Detectorlady, připravila k narozeninám sérii opravdu nevšedních úkolů. A byla to pořádná legrace. Jen Italové a turisté občas absolutně nechápali, co se kolem nich děje. V prvním úkolu totiž Gábina musela vyrazit do ulic jen v hotelovém županu a pantoflích.

Takto oděná dokonce musela dělat dřepy. Lidé se na ženu pochodující v županu nechápavě otáčely, a takto musela dojít až na výstavu luxusních vozů.

Jenže to není vše, později dala Nela Slováková kamarádce úkol vyrazit do ulic s podprsenkou nasazenou přes oblečení. Zatímco muži se po ní obdivně otáčely, ženy se většinou dívaly poněkud pohoršeně a šokovaně.

Trojice úkolů pak vyvrcholila tím, že Bernatová musela vyrazit do hotelového wellness v kabátu a nakonec si dokomce nasadit čepici. Oblečená v podzimním kabátu si musela hledat u vnitřního bazénu to nejlepší lehátko a na pět z nich si lehnou. Pohledy obsluhy wellness i dalších návštěvníků opravdu stály za to.

Nela jednotlivé scény servírovala ve stories na Instagramu a její sledující nešetřili chválou. „Jako, takhle jsem se dlouho nenasmála. A Gábi dělala vše s naprostou grácií,“ napsala jedna z nich. Lajk videu dala i Eva Decastelo. Zdá se, že Nela povedenou show na Instagramu zabodovala.

Podívejte se, jak Nela Slováková s kamarádkou řádily v Itálii:

Nela Slováková s kamarádkou Gábinou řádily v Itálii. Zdroj: Instagram N. Slovákové. (Pro přehrání povolte cookies)