Petra Svoboda a její manžel Ondřej Křivka. Foto: Nextfoto

Moderátorka TV Nova Petra Svoboda: Obrovské neštěstí, manžela jí zabilo auto!

Moderátorka TV Nova Petra Svoboda v slzách. Prožívá obrovskou osobní tragédii, v neděli odpoledne jí zemřel manžel a podnikatel Ondřej Křivka. Zůstal po něm čtyřletý syn.

Velká životní tragédie! 41Letá moderátorka TV Nova Petra Svoboda od nedělního odpoledne oplakává svého o tři roky mladšího manžela. Ještě o víkendu si přitom užívali volný čas a krásné počasí na chalupě v jižních Čechách.

Petra Svoboda ještě v neděli sdílela na sociálních sítích fotografie okolní krajiny, nejprve lehký jarní déšť a potom rozkvetlé kvítí a krásné slunečné počasí. Právě to vylákalo jejího muže Ondřeje Křivku na vyjížďku na kole. Ostatně právě v jižních Čechách vyrážel pravidelně na dlouhé vyjížďky na svém silničním kole.

Ondřej Křivka si vyjel na kole, srazilo ho auto

Nedělní vyjížďka se mu bohužel stala osudná, když mu podle policie řidič osobního vozu v obci Dírná – Nová ves na Táborsku zřejmě nedal přednost a srazil ho.

„Řidič vozidla Citroen, ročník narození 1986, na křižovatce nedal přednost muži na jízdním kole. Ten při dopravní nehodě utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. U řidiče policisté provedli dechovou zkoušku a test na přítomnost jiných návykových látek. S negativním výsledkem,“ řekl mluvčí jihočeské policie Miroslav Šupík pro server Novinky.cz.

Záchranáři se manželovi slavné moderátorky snažili ze všech sil pomoci. Přijely posádky z Tábora i Veselí nad Lužnicí. „Muž byl při našem příjezdu v bezvědomí, záchranáři okamžitě začali s nepřímou masáží srdce a návaznou resuscitační péčí. Ačkoliv se cyklistu pokoušeli desítky minut oživovat, jejich snaha byla marná. Lékař nakonec musel konstatovat smrt,“ uvedla mluvčí jihočeské záchranky Zuzana Fajtlová.

Moderátorka Petra Svoboda v slzách

Tragické okamžiky to nejsou jen pro manželku Petru Svobodu, ale i pro jejich děti. Po Ondřeji Křivkovi zůstal jejich společný malý syn Eduard, kterému ještě nejsou ani čtyři roky. A také 14letá Ráchel, kterou má Petra Svoboda s Janem Svobodou z předchozího vztahu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *