Herec Mathew Perry zemřel v 54 letech. Foto: Wikimedia Commons / David Shankbone

Matthew Perry: V domě zemřelého herce našli hromadu prášků!

Nové podrobnosti o vyšetřování úmrtí hvězdy seriálu Přátelé Matthew Perryho. V domě zemřelého herce se našla spousta různých léků například antidepresiva.

Hvězda seriálu Přátelé Matthew Perry zemřel v sobotu ve svém luxusním domě v Los Angeles v pouhých 54 letech, jak jsme již ráno informovali. Herec byl nalezen utopený ve velké vířivce, v níž si shodou náhod několik dnů před smrtí pořídil fotografii. Poslední zveřejněné foto na vlastním Instagramu tak zároveň ukazuje i místo smrti.

Slavný herec se už od svých 18 let potýkal se závislostí na alkoholu a také na lécích, které začal brát zejména v souvislosti se svými nemocemi. Měl například perforované střevo, srdeční kolaps a další vážné nemoci. Spekulovalo se o tom, zda za jeho smrtí nestojí drogy.

Prášky v domě Matthew Perryho

Nelegální drogy se však podle dobře informovaných zdrojů serveru TMZ v domě nenašly. Zdroje blízké vyšetřování z domu Metthew Perryho ale sdělily, že bylo nalezeno velké množství léků, například antidepresiva, léky proti úzkosti a lék na CHOPN. To je zkratka pro chronickou obstrukční plicní nemoc – tento lék se často používá u lidí, kteří mají chronickou bronchitidu.

Matthew Perry byl během svého života silným kuřákem. Koroner okresu Los Angeles podle TMZ provede toxikologické vyšetření, aby zjistil, zda v Perryho těle nebyly nějaké drogy, ale to může trvat ještě několik měsíců.

Zveřejněn byl také telefonát na americkou tísňovou linku, kam zavolal jeho asistent. Právě ten slavného herce našel mrtvého ve vířivce. Podle svědků přitom dvě hodiny před tím hrál hru pikleball blízko svého domova v Pacific Palisades.

„Úmrtí syna nám zlomilo srdce“

Podle svědků byl Matthew Perry v dobré náladě, po hře si nejspíš šel odpočinout do vířivky. Jeho asistent mu měl vyzvednout nový iPhone a dioptrické brýle a s tím se vrátit do domu. To také udělal, ale to již Matthew Perryho našel mrtvého a zavolal na tísňovou linku 911.

V domě zemřelého herce probíhalo několikahodinové vyšetřování, dnes do domu přijeli i hercovi rodiče, pro které je pochopitelně úmrtí jejich syna zdrcující. „Zlomila nám srdce tragická ztráta našeho milovaného syna a bratra. Matthew přinesl světu tolik radosti, jako herec i jako přítel. Všichni jste pro něj tolik znamenali a my si toho vážíme,“ napsala dnes rodina ve vydaném prohlášení.

Hvězda seriálu Přátelé Matthew Perry (†54) zemřel! Utopil se ve vířivce!

Přejít nahoru