Monika Marešová a Leoš Mareš na nákupech v Monte Carlu. Zdroj: Instagram LM

Manželka Leoše Mareše v butiku v Monte Carlu vyšpulila holý zadeček!

Leoš Mareš a jeho manželka Monika si užívají dovolenou v luxusu ve slavném Monte Carlu. A Monika Italům předvedla, na co si v soukromí může sáhnout jen Leoš!

O tomhle se prodavačům luxusního butiku v Monte Carlu bude zdát nejspíš ještě hodně dlouho. Monika Marešová, manželka moderátora Leoše Mareše, totiž v obchodě ukázala nejen svoji dokonalou postavu, ale ještě mnohem, mnohem více.

Dvojice tráví zbytek dovolené v luxusním hotelu v italském Monte Carlu, kam se přesunuli z rodinné dovolené v přepychové vile v provincii Como. Ubytováni jsou v patrně nejluxusnějším hotelu hned vedle ikonického kasina. Týdenní pobyt tam vyjde na statisíce.

Marešova tajemná velká výhra v kasinu

Leoš Mareš s Monikou vyrazili i do kasina, na které mají výhled přímo ze svého pokoje. A zřejmě měli velké štěstí. „Třináctka padla,“ napsal Leoš Mareš na svém Instagramu a dodal, že více o největší sázce a největší výhře v životě prozradí po svém návratu v pondělní Ranní show Evropy 2.

Jenže Monte Carlo to není jen luxus a trocha toho hazardu, ale také nákupy v nejdražších obchodech světa. Jejich návštěvu samozřejmě nemohla Monika vynechat. A personál obchodu na její návštěvu bude vzpomínat nejspíš ještě dlouho. Tedy hlavně pánové.

Monika si totiž vyrazila zkoušet nové botky v ultrakrátkých černých šatech, pod nimiž neměla skoro nic, jen nenápadná černá tanga. A když se sehnula, tak se děly věci!

Monika se sehnula a …

Leoš zároveň potěšil i milion sledujících fanoušků. Nahrál totiž na Instagram záběry Moniky, jak si zkouší boty a kdy si k tomu sedala, odhalily superkrátké šaty snad úplně všechno. Na celý obchod tak Monika doslova vyšpulila nahý zadek.

Všichni se mohli pokochat záběry na Moničin štíhlý zadeček. Přestože má doma teprve 1,5roční dcerku Alex, ukázala naprosto výstavní postavu, kterou by jí mohly závidět i bezdětné dvacítky. Zkrátka Leoš si uměl vybrat…

A navíc má Monika i smysl pro humor, když Marešovi dovolila zveřejnit záběry svého pozadí na celý Instagram. Jak říká sám Leoš: „Je s ní prdel!“