Leoš Mareš a jeho žena Monika přiletěli do francouzských hor vrtulníkem. Foto: Leoš Mareš

Leoš Mareš zrušil Silvestrovské pecky a odletěl vrtulníkem na luxusní dovolenou do hor!

Oblíbený internetový pořad Silvestrovské pecky letos nebude. Leoš Mareš vzal manželku Moniku na luxusní zimní dovolenou do horského letoviska Courchevel ve Francii.

„Mohli jsme jet vlakem,“ prohlásil Leoš Mareš s humorem sobě vlastním, když s manželkou vystupovali z vrtulníku v luxusním francouzském letovisku Courchevel. Do střediska hvězdný pár přeletěl vrtulníkem z letiště v Ženevě. Zatímco jízda vlakem by trvala hodiny, vzdušnou cestou to bylo pouhých 30 minut.

Mareš: Za luxusní dovolenou děkuji fanouškům

„Díky, že tohle můžeme díky vám zažívat,“ napsal pokorně Leoš Mareš svým instagramovým fanouškům, kterých má už hodně přes milion k cestě, která musela stát statisíce korun. Ani částka přes milion korun nemusí být daleko od pravdy.

Kromě letu první třídou letadlem a přeletu soukromým vrtulníkem si totiž Mareš nechal do letoviska dovézt i vlastní auto pozemní cestou.

Jeho typický bílý Rolls-Royce přitom vyrazil o 24 hodin dříve než slavný pár. „Přesto přijel nastejno. Kufry máme v kufru,“ popisoval s humorem Mareš.

Courchevel je nejsevernější částí legendární horské oblasti Tři údolí, jehož čtvrť 1 850 patří mezi nejluxusnější střediska na světě. V podstatě je tak trochu zimní obdobou slavného St. Tropez. Nachází se tam celá řada pěti i šestihvězdičkových hotelů a obchody neslavnějších značek světa. A pochopitelně i nejdražších.

Luxusní nákupy ve francouzském Courchevel

Monika Marešová intuitivně vedla Leoše hned do prodejny parfémů Chanel. „Byla jsem celý rok moc hodná holčička,“ škemrala s humorem Monika Marešové a pomyslně tak již otevírala Leošovu peněženku, když na protější straně ulice spatřila oblíbený obchod Loewe.

S humorem pokračovali i když vešli do obchodu, kde byla zákaznice se psem sedícím ve výloze. „Za kolik je?“ zeptal se Mareš anglicky na cenu psa a všichni se v jednom z nejdražších obchodů srdečně zasmáli.

Pak ale Leoše humor přešel, to když se Monika dala do nakupování oblečení. Moderátorovi a dnes už také producentovi koncertů nezbylo než v obchodě čekat, v čem novém Monika přijde. Za spokojenost své ženy to ale Leošovi jistě stojí.

Leoš Mareš: Silvestrovské pecky nebudou

S odletem vrtulníkem do Francie ale definitivně padly naděje fanoušků, že by Leoš Mareš mohl uspořádat už skoro tradiční hudební pořad Silvestrovské pecky. Každoročně je pomocí internetové přenosu sledovaly tisíce lidí. Leoš už před časem po četných dotazech konstatoval: „Silvestrovské pecky letos nebudou.“

Má to ale i praktický důvod, v novém roce totiž Mareš vyrazí na své vlastní a vlastně i první koncertní turné a tak zřejmě nechtěl fanoušky zahltit. Jeho koncerty jsou totiž na mnoha místech už nyní vyprodané.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru