Jakub Mareš s tátou Leošem. Foto: IG

Leoš Mareš: Zásadní životní prohlášení na 18. narozeniny syna Jakuba!

Sladkých osmnáct slaví syn Leoše Mareše Jakub. Na den jeho narozenin učinil Leoš Mareš zásadní prohlášení k fanouškům.

To vhání slzy do očí i takovým drsňákům, jakým je na první pohled moderátor a promotér Leoš Mareš. Jakoby to bylo včera, co média 31. října 2005, tedy o halloweenské noci, informovala o narození jeho prvorozeného syna Jakuba. A včera už jeho „chlapeček“ slavil 18. narozeniny. Je z něho dospělý muž.

Od dneška se Jakub Mareš může oficiálně napít alkoholu, řídit auto a zkrátka být zcela samostatný. To ale u sympatického mladíka příliš nehrozí, je totiž tělem i duší sportovec a ti alkoholu neholdují. Závodně se věnuje vodním lyžím, ke kterým ho přivedla maminka Monika Marešová, první žena Leoše Mareše.

Sama Marešová se tomuto sportu dlouhodobě věnuje. „Tenhle sport jsem poznal díky mamce. Ale lyžovat jsem začal až díky skvělé partě, kterou tam máme,“ řekl v září Jakub Mareš. Díky sportu a genům po fešném tatínkovi a krásné mamince vyrostl z Jakuba opravdu atraktivní mladík, po kterém musí fanynky šílet.

I proto nejen rodičům ale také sledujícím na Instagramu nezůstalo jedno oko suché, když Leoš a Monika sdíleli fotografie syna Jakuba, kterého zachycují od dětství až do současnosti. Oba mají mají být na co hrdí.

Prohlášení Leoše Mareše

A nebyl by to Leoš Mareš, aby významnou rodinnou událost alespoň trochu nespojil s byznysem. Právě v den synových narozenin totiž učinil pro fanoušky zásadní oznámení. „Nechal jsem si toto oznámení právě na tento okamžik, kdy je mému synovi Jakubovi 18 let. Budu to tak mít navždy s tím spojené,“ řekl Mareš.

Oznámil, že příští rok vyrazí na velkou koncertní šňůru po České republice. Fanoušky tím trochu překvapil, když před minulými koncerty v O2 Aréně proklamoval, že jsou jeho poslední. Místo vlastních pak začal Mareš pořádat a propagovat koncerty jiných hvězd, například Dary Rolins, Jiřího Korna, Marie Rottrové, nebo poctu Haně Zagorové.

„Mluvili jsme teď hodně o koncertech jiných hvězd, na které jsem vás zval a vy jste to s díky přijímali. No a teď co já? Po dlouhých měsících ticha bez akcí, kde bych vystupoval, po úplném vypnutí projektu Staré pecky, po vypnutí všech velkých koncertů v O2 Aréně, je čas oznámit co chystám. Příští rok vyjedu na své první velké turné v životě,“ prozradil fanouškům uprostřed noci.

„Bude to 13 měst po celé České republice. A budou to koncerty bez hostů – jen já a mé company, moje písničky a spousta dalších věcí, které se budete dozvídat později,“ doplnil Leoš Mareš. Fanoušci se tak rozhodně mají na co těšit a za jeho velkolepou show obvykle doplněnou o nákladné efekty už nebudou muset přes celou republiku až do Prahy. Leoš totiž vyje za nimi.

Přejít nahoru