Patrik Hezucký a Leoš Mareš naposledy ve starém studiu.

Leoš Mareš: Dnes jsem tu naposledy! Smutné loučení na rádiu Evropa 2!

Leoš Mareš a Patrik Hezucký, hlavní hvězdy legendární ranní show na rádiu Evropa 2, zažili smutné loučení. „Končíme tady po dlouhých 24 letech,“ řekl smutně Leoš Mareš.

„Tady je teráska, kde se pařilo a kde jsme vymýšleli nové projekty, tady v patře sídlí Evropa 2,“ ukazoval fanouškům Leoš Mareš v pátek s velkou dávkou nostalgie. Do tohoto studia Evropy 2 totiž šel zcela naposled.

„Jezdil jsem sem skoro každý den 24 let, tedy polovinu mého života,“ řekl Leoš, který příští týden oslaví 48. narozeniny. Smutný byl i Leošův parťák Patrik Hezucký stejně jako třetí hvězda ranní show Katka Říhová, že se musí s ranním vysíláním rozloučit.

Takovými auty jezdil Leoš Mareš do práce

Leoš také ukázal, jakými všemi auty za těch 24 let do Wenzigovy ulice, kde Evropě 2 sídlí, jezdil. Už v době, kdy si mladí Češi „finančně“ mohli myslet leda tak na Škodu Felicia, jezdil Leoš do práce tehdy atraktivním Audi TT, následně vystřídal alespoň dva modely Porsche a teď před rádiem parkoval svoje bílé Bentley.

Fanoušci ranní show si určitě vzpomenou i na výzvu, kvůli které jezdil trabantem.

Na dalších záběrech Leoše Mareše jsou vidět prázdné kanceláře, za počítači pracují jen poslední jednotlivci. Jakoby celou redakci a režii rádií Evropa 2 a Frekvence 1, které sídlí ve Wenzigově ulici v Praze, někdo unesl.

Rádia Evropa 2 a Frekvence 1 ve Wenzigově ulici končí!

Důvod je ale prostější a fanoušci se nemusí bát. O oblíbenou ranní show Evropy 2 nepřijdou. Obě rádia se jen stěhují a od pondělí budou vysílat ze zcela nových studií na pražském Hagiboru. Evropa 2 a Frekvence 1 se totiž přesunou stejně jako Deníky Blesk, Aha a další časopisy vlastněné společností Czech News Center do nové budovy na Hagiboru.

Na moderátory tam čekají zbrusu nová studia, nová technika a lepší zázemí. Už v sobotu si zašel Leoš Mareš nová studia a techniku osahat, aby v pondělí brzy ráno nezmatkoval na startu vysílání. Do studia vzal i svou malou a roztomilou dcerku Alex. V pondělí ráno tedy můžete jako vždy ladit ranní show Evropy 2.

Leoš Mareš obsadil celou O2 Arénu kvůli večeři jen pro sebe! To už je moc, zuří fanoušci!