Betty Minaříková a Vojta Urban čekají miminko. Foto: IG

Láska z MasterChefa: Vojta Urban a Betty Minaříková čekají miminko

Slavný pár kuchtíků Vota Urban a Betty Minaříková, kteří se do sebe zamilovali během kuchařské soutěže MasterChef Česko oznámili radostnou novinu: Čekají miminko!

Příběh jako z pohádky. Krásná Betty Minařáková a vítěz soutěže Muž roku 2019 Vojta Urban se zamilovali přímo během televizní soutěže MasterChef Česko 2022. Spolu pak rozjeli dokonalou instagramovou kariéru, moderují různé akce a také pořádají kurzy vaření.

Vojta Urban a Betty Minaříková čekají miminko

Loni následovala svatba jako z romantických filmů a dnes oznámili další radostnou novinku: Betty a Vojta čekají miminko.

„Už jsme potřebovali posilu do našeho kuchařského týmu. Masterchef junior je na cestě,“ oznámili vtipně novinku a pochlubili se snímkem z ultrazvuku i fotkou těhotenského bříška Betty.

Ještě nedávno to přitom vypadalo, že není jisté, zda pár bude moci mít dítě. Vojta Urban totiž přiznal problémy se svými spermiemi, dokonce mu hrozila neplodnost.

„Nikdo mi nedokázal říct, jestli jsem neplodný nastálo,“ řekl dříve Vojta. Podle jeho slov mu pomohla změna přemýšlení, péče o tělo a nejspíše i nová láska.

Zda to bude kluk nebo holka si zatím kuchařské celebrity nechávají pro sebe.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *