Herečka Kristýna Leichtová v slzách. Foto: Instagram

Kristýna Leichtová v slzách. Nestihla se rozloučit s dědečkem

Herečka Kristýna Leichtová prožívá těžké okamžiky v životě. Oplakává dědečka, se kterým se včera nestihla rozloučit.

Na náročnou cestu až z Moravy do Prahy, navíc s dvěma malými dětmi a ještě vlakem, se včera vydala herečka Kristýna Leichtová, kterou asi nejvíce proslavil komediální seriál Comeback. Cestu sdílela na svém Instagramu a patrně se vydala na cestu proto, aby v Praze mohla navštívit svého dědečka.

Zřejmě to ale nestihla, protože k večeru zcela otevřeně sdílela fotografii plnou slz a bolesti. Vyfotila se s očima zalitýma potokem slz a k tomu připsala: „To kvůli čemu jsem tak uháněla přes celou republiku, už nestihnu,“ dodala smutně Leichtová.

Následně přidala fotografii své babičky a dědečka, nad níž před rokem vzpomínala na úmrtí babičky, která zemřela následkem nemoci. „Dneska je to rok co nám jí ta mrcha vzala. Byla jsem u dědy a donesla mu kachnu se zelím a taky ukázat novou pravnučku, poklábosit o politice a o divadle, o autech a telefonech. A pak jsme jen tak seděli a mlčeli. I Rozárka mlčky pozorovala lustr. A to je všechno,“ napsala před rokem Leichtová.

Dnes chtěla dědečka znovu navštívit. Bohužel už to nejspíš nestihla. „Už jste spolu a to je moc dobře,“ připsala smutnou zprávu k fotografii babičky a dědečka herečka Kristýna Leichtová.

Přejít nahoru