Syna Karla Šípa Jan Šíp a manželka Ivana Šípová na premiéře filmu Svatá. Foto: Nextfoto

Karel Šíp z Všechnopárty: Tak dnes vypadají jeho o 31 let mladší žena a dlouhovlasý syn

Na veřejnosti se po dlouhé době objevila rodina slavného baviče. Karel Šíp má o 31 let mladší manželku a také už 21letého syna. Podívejte se, jak dnes Iva Šípová a Jan Šíp vypadají.

Nebýt dlouhých vlasů, jakoby mu z oka vypadl. Dnes už 21letý chlapák Jan Šíp podobu se svým slavným tatínkem nezapře. Šíp mladší doprovázel svou maminku Ivanu na premiéru filmu České televize Svatá v hlavní roli s Jiřinou Bohdalovou. Česká televize jej uvede už tuto neděli.

Jan Šíp na premiéru vyrazil v barevné košili v červených tónech a černých džínách. Sympatický mladík překvapil skutečně dlouhými vlasy. Snad jen tím se odlišuje od tatínka, ale společné rysy v obličeji musí rozpoznat každý. 79letý bavič Karel Šíp má na rozdíl od syna svůj typický prošedivělý krátký sestřih.

Karel Šíp má o 31 let mladší manželku

Manželky některých slavných herců, zpěváků a bavičů jsou trochu jako paní Columbová, tedy nejsou příliš vidět. To platí i o rodině Karla Šípa, který je v posledních letech slavný díky skvělé talk show Všechnopárty, jež běží každý pátek večer na ČT1.

Jeho o 31 let mladší žena Iva se ve společnosti příliš neobjevuje, jistě má důležitější práci, než lítat po večírcích a za to má od nás body k plusu. Tentokrát ale udělala výjimku. Paní Šípová na premiéru filmu Svatá vyrazila ve zjevně dobré a rozesmáté náladě. K nepřehlédnutí byla v sytě červené halence a saku, který sladila i s červenou rtěnkou.

Iva Šípová poznala Karla se při natáčení

Karel a Iva se seznámili při natáčení někdejšího pořadu Horoskopičiny na Nově. Iva byla dlouholetá Šípova divačka a seznámila se s ním díky dramaturgovi, se kterým měla tehdejší osobní známost. I přes velký věkový rozdíl se zamilovali a dokonce založili rodinu. Syn Jan se narodil, když bylo Šípovi 58 let.

První ženou Karla Šípa byla zpěvačka Marcela Holanová. Jejich rozvod pro ní byl po 22 letech vztahu, manželství a spolupráce zdrcující a zpěvačka se s tím léta nemohla vypořádat.