Adéle Gondíková a Jiří Langmajer ve hře Ani za milion. Zdroj: FB

Jiří Langmajer a Adéla Gondíková: hádka v divadle! Jejich video baví celý internet

Když se do divadelní hry občas přimíchá skutečný život, je z toho pořádná legrace. Internet teď ovládlo video, v němž Jiří Langmajer a Adéla Gondíková poněkud vypadli ze hry.

V představení Ani za milion! v Komorním divadle Kalich se občas dějí věci, které by autoři hry rozhodně nečekali. V inscenaci excelují herečtí manželé Jiří Langmajer a Adéla Gondíková.

Ani za milion je detektivní komedie, která svede dohromady Jacqueline a Lamberta, dva naprosto odlišné lidi a navěky je spojí tajemstvím. V této komedii je všechno jinak, než se zdá – každá lež je pravdou, každá pravda lží a jisté je pouze to, že pod rouškou humoru se skrývá vrah.

Langmajer a Gondíková videem ze hry Ani za milion zbořili internet

Celé představení táhnou právě Langmajer s Gondíkovou a tak není nouze o humorné okamžiky nejen podle scénáře, ale i díky situacím, které hraní zkrátka někdy přinese. Teď sociálními sítěmi proletělo nové video z tohoto týdne se scénou, v níž Jiří Langmajer klečí a zaklání se.

Adéla Gondíková mu má pomoci se narovnat. To se jí ale vůbec nedaří a její muž tak trpí s doslova zalomenými koleny. „Tak ale musíš mi pomáhat,“ říká Gondíková zmučenému Langmajerovi. To už diváci propadají ve smích a herec se chytá příležitosti si to se svou ženou pořádně vyříkat.

„Tak nějaká souhra, ne? 11 let vole, to skončím bez nohou nebo co?“ ptá se Jiří, který ve hře Ani za milion! exceluje už neskutečných 11 let. „Nemůžeš na mě spoléhat, jsi herec,“ oponuje Gondíková. „A na koho teda, na ní?“ ptá se Langmajer a ukazuje přitom na jednu z divaček.

„Víš co ti řeknu, že se na to můžu taky pěkně vy***t. Doma to samý, tady to samý,“ pokračuje. „To jsem mohl hrát s Hřebíčkovou,“ dodal naoko vztekle za smíchu a potlesku diváků. Následně jdou celou scénku zkoušet znovu.

Langmajer sebral divákovi bonbon a dusil se jím

A není to poprvé, co se takto oba herci odbourali. Loni během představení jednomu z diváků Langmajer zabavil bonbón a dal si jej do pusy. „Jeden divák šustil bonbonem, tak jsem mu ho vzal, ale nechutnal mi,“ napsal na svém Instagramu oblíbený herec.

Diváci se opět skvěle bavili, zvlášť, když zrovna musel Langmajer odříkávat text a sladkost mu doslova zalepila pusu. Div se bonbonem neudusil, nakonec ho musel jít za kulisy vyplivnout.

VIDEO: Herec Langmajer se v divadle dusil bonbonem, vzal ho divákovi

Přejít nahoru