Nepovedená vánočka Agáty Hanychové. Foto: Agáta Hanychová

Je to příšera. Hanychová, Leitgeb i Absolonová pekly vánočky, jak dopadly?

České celebrity se pustily do pečení vánoček. Zatímco Monika Absolonová jich nepekla hromadu a skvěle se povedly, Agáta Hanychová a Nikol Leitgeb takové štěstí neměly.

Vánočka je tradiční české pečivo, které perfektně uměly hlavně naše babičky. A není to žádná legrace, je třeba udělat povedené těsto, je třeba umět vánočku plést z jednotlivých vyválených copů a pak ještě dokonale upéct. To se každému nepodaří.

Agáta Hanychová: Moje vánočka je hnusná

Přesvědčila se o tom i Agáta Hanychová, která své cukrářské „umění“ sdílela se svými „holčičkami“ na Instagramu. Ačkoli vánočka na pohled nevypadala špatně, Hanychová spokojená rozhodně nebyla. „Je hnusná,“ konstatovala Agáta a sledujícím vzkázala, že je tak hnusná, že ani nebude zveřejňovat recept a postup.

Příliš se vánočka nevydařila ani Nikol Leitgeb (Štíbrová), která je přece jen zdatnější kuchařkou už kvůli tomu, že má doma profesionálního kuchaře Petra. Její Vánočka byla dobrá, ale vypadala příšerně, poněkud se rozkydla. „Trumfne mě někdo, nebo jsem soutěž Sladké zrůdičky 2023 vyhrála já?“ ptala se na Instagramu Nikol Leitgeb.

A sledující ji v tom nenechaly, také se podělily o nepříliš povedené výtvory.

Monika Absolonová: 26 vánoček

Je tu však jedna celebrita, která vánočky umí dokonale. Zpěvačka Monika Absolonová je peče každý rok ve velkém a obdarovává s nimi známé, rodinu a kamarády z řad celebrit. Každý rok například vozila vánočku Karlu Gottovi.

A také letos se Absolonové podařil hned kopec pěkných Vánoček. „Napekla jsem jich 26. Z toho 20 jich je s rozinkami a jen šest pouze s mandlemi,“ spočítala letošní „úrodu“ Monika Absolonová. Pro jednu si k ní domů přišla i šéfka Kapky naděje Vendula Pizingerová (Svobodová) a nebo také Jitka Zelenková.

Video: Monika Absolonová prozradila recept na vánočky

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru