Jiří Korn a Veronika Khek (Kubařová) v muzikálu Anděl Páně. Foto: HDK

Je to Boží! Obrovské nadšení z nového muzikálu Anděl Páně v Karlíně

Veronika Khek Kubařová, Jiří Korn, Marek Lambora, Roman Tomeš a další. Hvězdami napěchovaný muzikál Anděl Páně má za sebou velkolepou premiéru.

Může to být trhák podzimu! České celebrity ve čtvrtek večer vyrazily na premiéru muzikálu Anděl Páně do Hudebního divadla Karlín a nešetřily chválou. Nadšené byly i ty hvězdy, které už v minulých dnech vyrazily na předpremiéru. Třeba herečka Mahulena Bočanová po předpremiéře nešetřila chválou: „Absolutně boží muzikál, doporučujeme všem,“ napsala Bočanová, která na Anděl Páně zašla s dcerou Márinkou.

A další slova chvály přichází po včerejší premiéře hvězdami napěchovaného muzikálu s hudbou od Ondřeje Brzobohatého. Podle odborného serveru Musical.cz představení aspiruje na hit sezóny.

Diváci se mohou těšit na Jiřího Korna, Veroniku Khek (Kubařovou), Marka Lamboru, Romana Tomeše, Petra Vaňka, Ondřeje Rychlého a další hvězdy.

Muzikál má úchvatné kulisy a výpravu, oslní nádherné kostýmy a samozřejmě i povedenou hudbou od Ondřeje Brzobohatého. Základ příběhu všichni dobře znají z oblíbeného filmu Anděl Páně. V něm Anděl Petronel (popleta a nebeský outsider) putuje v doprovodu škodolibého čerta Uriáše po Zemi, aby dokázal Pánu Bohu, jak lehké je napravovat hříšníky a tím se zároveň sám nedostat do pekla.

V pozemském světě způsobí spoustu zmatků, ale síla lidské lásky, pevná naděje a všichni svatí nakonec pomohou napravit vše, co Petronel pokazil. Nakonec se smí i vrátit na nebesa, protože na poslední chvíli jednoho hříšníka napraví – sám sebe!

Do předvánočního období zkrátka ideální muzikál pro celou rodinu. Jen mnohé diváky asi nepotěší cena. Jedna vstupenka vyjde na 1 300 korun a tak běžná čtyřčlenná rodina si musí na jeden večer přichystat 5 200 korun, a to nemluvíme o občerstvení či dopravě.

Přejít nahoru