Jaromír Soukup dal hlasovat, zda by diváci chtěli reality show na Barrandově. Zdroj: IG

Jaromír Soukup plánuje vlastní reality show na Barrandově

Šéf televize Barrandov Jaromír Soukup dnes překvapil nečekaným prohlášením, že plánuje vlastní reality show na Barrandově. Jmenovat se může Reality show Jaromíra Soukupa.

Mají se snad v televizi Nova bát? Nova v poslední době nasazuje jednu reality show za druhou od MasterChefa přes Survivor až po připravovaný BigBrother. Tento formát se zjevně líbí i majiteli, řediteli a moderátorovi většiny pořadů TV Barrandov v jedné osobě Jaromíru Soukupovi. Ten od rozchodu s Agátou Hanychovou překypuje nápady a prohlášeními. Jakoby dostal druhou pracovní mízu.

Původně se sice očekávalo, že se Jaromír Soukup z obrazovky stáhne poté, co polovinu televize prodá majiteli firmy Servis-24 Janu Čermákovi, který se nechal slyšet, že jeho tým musí provést nápravu v hospodaření televize a nejspíš i programové změny.

Soukup: Na Barrandově rozhodně nekončím!

Na informace médií ovšem Jaromír Soukup reagoval na svém Instagramu zcela odlišně. Prohlásil, že se z obrazovky rozhodně stahovat nemíní. „Zklamu jistě všechny novináře, ale nikam neodcházím a také zůstávám ředitelem televize,“ řekl rezolutně Soukup. Naopak je možné, že počet svých pořadů, které už se vysílají snad non-stop, možná ještě rozšíří!

Ve čtvrtek po natáčení dalšího ze svých pořadů s názvem Reakce Jaromíra Soukupa totiž přišel s prohlášením, že uvažuje o nové reality show na Barrandově. Dokonce i nechal na svém Instagramu hlasovat sledující, zda by si reality show na Barrandově přáli a odpověď ano jednoznačně vedla se 60 procenty hlasů. Na druhou stranu 40 procent respondentů volilo odpověď: “Rozhodně ne!” Pořad by tak měl dost příznivců ale jistě i nekonečno hejterů.

Novou reality show diskutoval Soukup s influencery, které si do pořadu Reakce pozval. „Dneska jsme se o tom bavili tady s Laduskou, Satnady a s Kubou,“ řekl Soukup. „Zúčastnili byste se reality show tady u nás na Barrandově? Mně to začíná vrtat hlavou,“ ptal se Soukup mladých tvůrců na Instagramu.

A hned dostal odpověď od influencera Jakuba Jíry: „Mohlo by se to jmenovat Reality show Jaromíra Soukupa,“ pronesl Jírka. „Ježíš,“ reagoval Soukup.

Kdo ví, na Barrandově je možné vše a pokud přece jen na tamní reality show dojde, beze sporu to bude jízda.