Italský tenor Andrea Bocelli. Zdroj: IG

Italský tenorista Andrea Bocelli v Praze dojal vyprodanou O2 arenu!

Po necelých dvou letech zamířil do Prahy opět italský tenorista Andrea Bocelli. V O2 areně oslavil 30 let vystupování na světových pódiích.

Úchvatná kariéra slepého zpěváka Andrea Bocelliho nepřestává fascinovat celý svět. Jeho zlatý hlas a také silný životní příběh dojímají miliony fanoušků po celém světě už 30 let. Všude, kam přijede dodnes vyprodává i ty největší koncertní sály či sportovní haly.

V sobotu 13. ledna 2024 zamířil Andrea Bocelli po sérii vyprodaných koncertů po celém světě také do Prahy. O2 aréna byla zcela vyprodaná a Bocelli se dočkal nekonečného potlesku. Jako minule jej doprovázel Český národní symfonický orchestr v čele s dirigentem Stevenem Mercuriou.

Překvapením pro diváky bylo, když spolu s Bocellim zazpívala česká sopranistka Zuzana Marková. Fanoušci jí ihned zasypali gratulacemi. „To že Bocelli „nebude špatný“ se dalo čekat, ale z Vašeho zpěvu jsem si sednul na ..dek. Děkuji za famózní zážitek!“ napsal Markové například fanoušek Jiří Cihelka.

Kromě české sopranistky Markové po boku Bocelliho v Praze vystoupila houslistka Rusanda Panfili z Rumunska či holandská popová star Emma Heesters. Andrea Bocelii v Praze zazpíval nejen klasické operní árie, ale přidal i muzikálové skladby, nebo ukázky ze svých novějších alb.

4 názory na “Italský tenorista Andrea Bocelli v Praze dojal vyprodanou O2 arenu!”

 1. Životní zážitek. Těžko lze popsat slovy. Krása střídala nádheru ‼️

 2. Kdyby se nekoukalo do telefonu, ale na pódium…tak by všichni viděli…že při každém příchodu k mikrofonu se uklonil….
  Neznám Etiketu nazpaměť…ale myslím, že poklona vyjadřuje určitý druh úcty….

  1. Stanislava

   Byl úžasný.Byli jsme už podruhé.
   Mohl by,ale aspoň pozdravit.

Diskuse uzavřena.