Italský tenor Andrea Bocelli. Zdroj: IG

Italský tenorista Andrea Bocelli v Praze dojal vyprodanou O2 arenu!

Po necelých dvou letech zamířil do Prahy opět italský tenorista Andrea Bocelli. V O2 areně oslavil 30 let vystupování na světových pódiích.

Úchvatná kariéra slepého zpěváka Andrea Bocelliho nepřestává fascinovat celý svět. Jeho zlatý hlas a také silný životní příběh dojímají miliony fanoušků po celém světě už 30 let. Všude, kam přijede dodnes vyprodává i ty největší koncertní sály či sportovní haly.

V sobotu 13. ledna 2024 zamířil Andrea Bocelli po sérii vyprodaných koncertů po celém světě také do Prahy. O2 aréna byla zcela vyprodaná a Bocelli se dočkal nekonečného potlesku. Jako minule jej doprovázel Český národní symfonický orchestr v čele s dirigentem Stevenem Mercuriou.

Překvapením pro diváky bylo, když spolu s Bocellim zazpívala česká sopranistka Zuzana Marková. Fanoušci jí ihned zasypali gratulacemi. „To že Bocelli „nebude špatný“ se dalo čekat, ale z Vašeho zpěvu jsem si sednul na ..dek. Děkuji za famózní zážitek!“ napsal Markové například fanoušek Jiří Cihelka.

Kromě české sopranistky Markové po boku Bocelliho v Praze vystoupila houslistka Rusanda Panfili z Rumunska či holandská popová star Emma Heesters. Andrea Bocelii v Praze zazpíval nejen klasické operní árie, ale přidal i muzikálové skladby, nebo ukázky ze svých novějších alb.

4 názory na “Italský tenorista Andrea Bocelli v Praze dojal vyprodanou O2 arenu!”

  1. Kdyby se nekoukalo do telefonu, ale na pódium…tak by všichni viděli…že při každém příchodu k mikrofonu se uklonil….
    Neznám Etiketu nazpaměť…ale myslím, že poklona vyjadřuje určitý druh úcty….

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru