Josef Koudelka, Gabriela Wolfová a Agáta Hanychová. Foto: IG

Hvězdy paří ve Varech, Agáta Hanychová trčí doma a zuří! Wolfová a Koudelka se jí vysmáli

Rozčílená bývalá modelka Agáta Hanychová oblékla župánek, zapálila cigáro a v úterý večer se rozhodla vyřizovat si účty s celým světem. Svůj hněv namířila na bývalého manažera Josefa Koudelku a kamarádku Gabrielu Wolfovou.

Hanychovou rozčílily stále častější dotazy na to, proč nejela na Filmový festival Karlovy Vary, přestože se tam v týdnu sjela celá její rodina včetně maminky herečky Veroniky Žilkové, nebo bratra Vincenta Navrátila.

V Karlových Varech se ukazuje každý, kdo alespoň trochu něco znamená v českém podivném rybníčku showbyznysu. Agáta Hanychová a její kamarádka Ornella Koktová se ale letos rozhodly, že na festival nepojedou.

Agáta Hanychová: Karlovy Vary nikoho nezajímají

„Že se o ty Vary tolik zajímáte? Přijde mi, že vždycky nejvíc zajímají ty, kdo jsou ve Varech. Ale co normální lidi?“ začala Hanychová karlovarský festival shazovat. “Všem vipkám, který by chtěly být slavný, to přeju, ale jedny šaty a make-up vám to asi nezajistí,” kritizovala dál Hanychová.

Pravděpodobně jí hnulo žlučí, že zatímco ona „trčí“ doma s dětmi, které nechtěly usnout tak dlouho, že živé vysílání na svém Instagramu musela dělat pozdě večer na terase, kde jí otravovali komáři, tak její bývalá kamarádka a dnes velká rivalka Gabriela Wolfová coby novinářka webu Super.cz paří na večírcích ve Varech. Spolu s ní tam je i Hanychové bývalý manažer a dnes nepřítel číslo 1 Josef Koudelka.

S oběma se Hanychová drsně rozhádala a zle rozešla. Manažera Josefa Koudelku Agáta nečekaně propustila a místo něho zapřáhla staronového manžela Miroslava Dopitu, videa na sociální sítě pak začala točit s novou partnerkou bratra Vincenta.

Hanychová versus Wolfová a Koudelka

Koudelka navíc před nedávnem proti Agátě svědčil v soudním sporu s bývalým manželem Hanychové Jakubem Prachařem ohledně výživného na dceru Miu. „Vytáhla jsem ho ze zapadákova, nebýt mě, tak dneska prodává někde na benzínce,“ spílala Koudelkovi po soudním líčení Hanychová.

Gabrielu Wolfovou zase Agáta obvinila, že zatímco si jí vylévala srdce po rozchodu s bývalým partnerem a bývalým mediálním magnátem z TV Barrandov Jaromírem Soukupem, ona sama s ním údajně začala randit. To se však nikdy oficiálně nepotvrdilo.

Jak reagovali Koudelka a Wolfová?

Agáta oba z celého srdce nenávidí a když vidí na Instagramu, jak si užívají v Karlových Varech, zatímco ona trčí doma s dětmi, tak neskutečně trpí. A neváhá to ventilovat do světa: „To si myslí, že je hvězda a půjčuje si šaty. Proč? Vždyť je to novinářka. To jsou víc než ty herečky? Celý je to úplně scary,“ zuřila Hanychová, aniž by někoho jmenovala. Všem je ale jasné, koho má na mysli…

A jak na to reagují Koudelka s Wolfovou? Zjevně ovínění na večírku vyslali jasný vzkaz, ačkoli také nikoho nejmenovali: „Ano jsem ve Varech a ano, vyhrál jsem Prostřeno! A některý lidi to strašně se*e,“ notovali si Koudelka s Wolfovou. Přitom se smáli na celé kolo a vzájemně se objímali. Jako by chtěli Agátu ještě víc rozzuřit.

V kritice karlovarského festivalu hodlají Agáta Hanychová s Ornellou Koktovou pokračovat ve čtvrtek večer na svém Herohero.

Agáta Hanychová: Soukup, Prachař a Koudelka se proti mně spojili, soudy mě stály půl milionu!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *