Herečka Michaela Tomešová si utahuje z Lely Ceterové. Zdroj: Instagram

Herečka Tomešová si utahuje z Vémolovy Lely: Chybí mi tvoje bójky!

Herečka Michaela Tomešová se připojila k haterům, kteří se navezli do Lely Ceterové, partnerky Karla Vémoly. Ta vzbudila rozruch fotkou v plavkách s obřím poprsím.

Český internet boří fotografie, na které se partnerka zápasníka Karlose Vémoly, bývalá slovenská playmate Lela Ceterová ukázala na dovolené v Thajsku v upnutých plavkách. Do nich se poněkud jen velmi těsně vešlo Lely velké poprsí.

Na českém internetu to vyvolalo pozdvižení. Řada osobností si ze zvolených plavek i silikony zvětšeného poprsí začala dělat legraci. Je to ale ještě přípustné, není to už internetová šikana těch, kteří zkrátka taková prsa nemají?

Třeba muzikálová herečka Michaela Tomešová zveřejnila své foto v plavkách podobných těm, co měla Lela. Jenže její podstatně méně objemný hrudník plavky příliš nevyplnil.

„Čus Lelo, máme stejný plavky,“ napsala Tomešová a dodala: „Akorát, já si místo bójek budu muset vzít rukávky, ale zase si je pak mohu pohodlně sundat,“ navezla se do poprsí Lely Ceterové.

A další „hejty“ přicházely Lele od vlastních sledujících. To už bývalou playmate rozpálilo doběla a rozhodla se, že si nenechá kazit dovolenou. „Toto je můj Instagram a ne smetiště, do kterého budou lidé házet sra*ky, které mají v hlavě,“ napsala rozzuřeně.

Zároveň začala největší posměváčky blokovat. „Jsem taková, jaká jsem, a kvůli lidem se měnit nebudu ani nechci. A už vůbec se koupat v tričku ve 31 stupních, takže dnes blokuji, protože mám čas. Klidně mě sledujte od sousedů,“ vzkázala Lela Ceterová.

Na druhou stranu sama modelka přiznává, že podstupuje řadu plastických operací a sama se ráda zviditelňuje, a tak s určitou mírou veřejného rozruchu musí počítat. Jen v poslední době zmákla operaci zadku, nosu a také liposukci. Zkrátka našla si vlastní koníček.

Přejít nahoru