Herečka Kateřina Brožová se svým psem Jordym. Zdroj: K. Brožová

Kateřina Brožová v slzách. Ztraceného pejska Jordyho srazil vlak!

Herečka Kateřina Brožová potvrdila, že pátrání po jejím ztraceném psovi Jordym skončilo špatně. Psa bohužel srazil vlak. Ostatní celebrity Brožové vyjadřují soustrast.

Špatně skončilo pátrání po ztraceném psovi herečky Kateřiny Brožové, o kterém věděla snad celá Česká republika díky sociálním sítím. Na nich Brožová v týdnu zveřejnila, že se její pes rhodéský ridgeback Jordy zaběhl při venčení.

Vše se přitom odehrálo v době, kdy se o psa měli starat profesionálové. Herečka Brožová totiž po Vánocích odjela odpočívat na dovolenou k moři a psa samozřejmě nenechala bez dozoru, ale dala jej na hlídání na psí kliniku do pražských Řepí. Tamním pracovníkům ale zřejmě při venčení pes utekl.

Zmizení milovaného čtyřnohého parťáka může být pro mnohé jako ztráta člena rodiny. Brožová tak ihned zrušila zkaženou dovolenou a řešila rychlý návrat domů. Mezi tím po psovi pátraly desítky lidí. Sama dokonce vypsala vysokou finanční odměnu tomu, kdo jejího miláčka najde.

Brožová vypsala odměnu 30 tisíc za nalezení psa

„SOS! Prosím o pomoc, můj Jordy, Džordy se ztratil v Praze-Řepy. Utekl z kliniky Jaggy, když ho venčili, prosím, sdílejte, hledejte. Je moc hodný, ale vyděšený. Odměna 30 tisíc nálezci,“ napsala Kateřina Brožová na svém Instagramu. Bohužl ani to nepomohlo.

Ve čtvrtek ráno přišla smutná zpráva. Brožová na sociálních sítích vyvěsila černý čtverec na znamení smutku. Potvrdila tak nejhorší obavy, tedy její Jordy už není mezi námi.

A na profilu, kde se pátrá po psech se objevila informace, že je pes mrtvý. „Pejska před hodinou srazil vlak blízko lávky u nádraží Zličín. Jeden z hasičů potvrdil, že jde o hnědého ridgebacka,“ napsal Honza N. na stránkách Psí detektiv.

Od rána řada českých celebrit vyjadřuje Kateřině Brožové soustrast a podporu. „Kačenko, je mi to tak moc líto, jsem s Tebou,“ napsala například herečka Alice Bendová. Podobný vzkaz přidala i někdejší moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská a další.

„Kačenko, je mi to tak moc líto, trhá mi to srdce! Takhle si Jordyho budu pamatovat! Ale všem velké díky, kdo pomáhal s hledáním. Bohužel velmi smutný konec,“ napsal také moderátor René Kekely.

Slova útěchy píšou ale i stovky fanoušků a fanynek zdrcené herečky.

Nezbývá než doufat, že bolestnou ztrátu psího parťáka zahojí čas…

1 názor na “Kateřina Brožová v slzách. Ztraceného pejska Jordyho srazil vlak!”

  1. Tohle je mi vážně líto! Jedna moje příbuzná sidala psa do hotelu pro psy, vrátil se jí potrhanej až se mi chtělo dát někomu na budku, ale já bych se neudržel, já bych do konce života platit nemocenskou a ten cocot by byl do konce života závislí na kanyle a tekuté stravě! Musel jsem to rozdýchat a jakmile se hafan uzdravil, rychle zapomenout! Každý si musí rizika zvážit sám! V životě bych svýho čtyřnohýho parťáka nikdy nikam nedal, teda pokud bych neměl kvalitní příbuzné..

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru