Jan Cina a Petr Vančura na své zamilované fotografii. Zdroj: IG

Herec Jan Cina potvrdil rozchod s Petrem Vančurou: Muselo to ven!

Rozchod slavného gay páru inicioval herec Jan Cina! „Řekl jsem Petrovi, že je konec!“ potvrdil Cina. S Petrem Vančurou byli 16 let!

Jeden z nejstabilnějších slavných párů českého showbyznysu se rozchází! Herci Jan Cina a Petr Vančura spolu byli 16 let. „Tahle fotka byla v mých představách vždy trochu jako adept na svatební oznámení a lup, je to rozchodové oznámení,“ potvrdil herec a dabér Jan Cina v neděli večer.

Potvrdil také dřívější informaci svého partnera Petra Vančury, že spolu nejsou už rok. „Je to život, před rokem a kus jsem pocítil a řekl nahlas sobě i Peťovi, že je konec,“ uvedl Cina.

Přiznal, že od té doby to byla jízda pro něho i Petra, stejně jako to byla jízda 16 společných let před tím.„Teď se ale snažíme řídit každý sám. Přesto jsme a asi vždy budeme součástí toho druhého. Děkuji ti, napsal vyznání Petrovi Jan Cina.

Podle něho je veřejné oznámení na internetu v něčem zvláštní. „Říkám si proč něco takhle osobního, křehkého a intimního sdílet s často cizími lidmi, ale je to asi nutný. Nechceme dál vymýšlet vyhýbavé odpovědi, nebo prostě lhát. A je to asi součást celého tohohle procesu,“ dodal herec.

Petr Vančura, který hraje například v Národním divadle, oznámení pojal originálně. Na Instagram nahrál vlastní píseň „Jsem single“. „Oh Gándý, tak si zkouším život v týhle nový tónině. Moc to neladí, ale je to intenzivní – tak, jak to život umí. Oh máj Gándý… Tak tohle je můj comingout,“ napsal k tomu doslovně.

A na závěr Vančura smutně potvrdil, že ho mrzí, že jej Petr Cina poslal k vodě. „Nic zlého jsme si neudělali. Mám ho stále rád,“ dodal Petr Vančura.

Přejít nahoru