Mirek Dopita i Agáta Hanychová zveřejnili každý zvlášť na svém profilu foto před stejným zrcadlem ze stejného hotelového pokoje v Karlových Varech. Foto: Instagram

Hanychová a Dopita: pravdu o rozchodu prozradila tato fotka!

Média už několik dnů spekulují o rozchodu Agáty Hanychové a Mirka Dopity. Ztroskotal jejich vztah po pouhých pár týdnech partnerství? Co prozradila fotka v zrcadle?

Fanoušci i média už několik dnů spekulují o tom, že se Agáta Hanychová po pouhých pár týdnech rozešla s Mirkem Dopitou. Ten přitom teprve v září nahradil v domě Hanychové šéfa TV Barrandov Jaromíra Soukupa.

Exmodelka Soukupa opustila podle svých slov hlavně kvůli dětem, paradoxně spolu mají ani ne roční dcerku Rozárku. Jen pár týdnů po rozchodu se vedle Hanychové objevil staronový partner Mirek Dopita, táta prvorozeného syna Kryšpína. A byla z toho velká láska, Agáta vztah s Dopitou prezentovala jako něco úžasného, na co dlouho čekala a co jí starší Jaromír Soukup dát nemohl.

Jenže uběhlo pár týdnů a média píší o dalším možném rozchodu. „Agáta si začíná už pomalu připravovat půdu pro zpátečku, protože cítí, že udělala velkou chybu s tím návratem. Teď akorát neví, jak to udělat, aby nebyla u lidí za úplnou kr*vu,“ napsal deník Expres, kterému to sdělil informátor.

Tahá Hanychová média za nos?

Ve skutečnosti ale může jít o hru a média mohla Agátě Hanychové jen skočit na lep. Influencerce totiž vyhovuje mediální pozornost, díky které jí stoupá počet fanoušků na Instagramu, na kterém dobře vydělává prodejem produktů a služeb.

Přišla tedy s taktikou, že bude Dopitu ukrývat a přestala jej zveřejňovat na sociálních sítích včetně speciálního profilu Agáta family, kde slibovala zveřejňovat život svůj a svých dětí a jejich velkou rodinnou idylku.

Média tak mohou snadno živit nekonečné spekulace o rozchodu. Jenže se zdá, že Hanychová s Dopitou jsou stále spolu. Podle informací ČRzpráv spolu v sobotu odjeli na Karlových Varů, kde se ubytovali v Grand hotelu Pupp.

Agáta se ve Varech pracovně účastnila moderace jedné akce. Z večera v prestižním hotelu přidávala jedno foto a story za druhým. Ani na jedné fotce přitom Dopitu neukázala.

Jenže přítomnost ve stejném hotelovém pokoji prozradil sám Mirek Dopita. Vyfotil se totiž ve společenském obleku ve stejném zrcadle a s naprosto stejným pozadím jako před tím Hanychová. Oba pak fotku pořízenou před stejným zrcadlem v karlovarském hotelu Pupp nasdíleli na svůj Instagram a věřili, že si toho nikdo nevšimne.

A tak se spíše zdá, že dvojice nepřející fanoušky a některá média spíše tahá za nos, ale rozchod se (alespoň zatím) nekoná!

Skutečnou pravdu o společném víkendu v Karlových Varech by mohl potvrdit snad jen moderátor Leoš Mareš, který akci s Agátou Hanychovou moderoval.

Přejít nahoru