Celebrity popřáli na svátek matek svým maminkám.

FOTO: Maršálek, Mareš i Brodská ukázali na svátek matek své milované maminky

Neděle 12. května patří všem maminkám, slaví se totiž neoficiální svátek matek. Na své nejmilovanější ženy v životě dnes proto vzpomínají i české celebrity, třeba Josef Maršálek či Leoš Mareš.

Kdo má to štěstí, že má ještě maminku, neměl by zapomenout říci jí, že jí miluje a potěšit květinou nebo jiným dárkem. Na tom se dnes na sociálních sítích shodují snad všechny české celebrity. Na svátek matek neváhají napsat veřejné vyznání ženám, které je přivedly na svět a vychovaly.

Svátek matek: Celebrity ukázaly své maminky

Popřát své krásné a energické mamince k svátku matek vyrazil v neděli 12. května například moderátor Leoš Mareš, jehož maminka žije v Berouně. Vyznání a společnou fotografii zveřejnil i herec Daniel Krejčík, jehož maminka žije v Sobotce, kde s manželem provozují pohřební službu.

Řada celebrit se zase podělila o fotografie svých maminek z mládí. Například cukrář Josef Maršálek zveřejnil černobílou fotografii svých rodičů a také archivní snímek celé rodiny. Herečka Tereza Brodská zase ukázala unikátní snímek své maminky Jany Brejchové, sebe jako miminka a zesnulého tatínka Vlastimila Brodského.

Na zesnulou maminku vzpomínal také operní pěvec Štefan Margita. „Děkujeme ti za vše, jak jsi se o nás starala a staráš i tam nahoře,“ napsal k její fotografii Margita.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *