Mikol Leitgeb a Martina Pártlová na halloweenské party. Zdroj: IG

FOTO: Leitgeb a Pártlová strhly internet halloweenským večírkem

Nikol Leitgeb uspořádala ve svém domě pořádnou halloweenskou party. Její kamarádka Martina Pártlová dorazila v přestrojení za blonďatého Jürgena.

Že se umí pořádně bavit už jako mámy od dětí a bez spousty alkoholu, dokázaly Nikol Leitgeb a Martina Pártlová. Leitgeb totiž ve svém domě v Lánech s manželem Petrem uspořádali rodinou halloweenskou party, na které její kamarádka Pártlová nemohla chybět.

A nebyla by to Pártlová, aby nebyla pořádná legrace. Dorazila totiž v přestrojení za blonďatého chlapa. Leitgeb ji začala přezdívat Jürgen. A legraci nezkazil ani Pártlové partner Josef Vařeka, který se převlékl za lehkou děvu.

„Když tvůj kluk jde na Helouvína za docela pěknou ště***, která v tvých šatech vypadá 100x líp než si kdy v nich vypadala ty a ty jdeš za něco, mezi východoněmeckoruským úchylem a Donaldem Trumpem,“ popsala halloweenské kostýmy Pártlová.

„Jedinej kdo ti v tvým okolí chce dát pusu, je tvoje dcera, která naštěstí svojí matku bezpodmínečně miluje,“ dodala se smíchem zpěvačka. Pepa dokonce Martině v nadsázce řekl, že jí pusu nedá, protože on je krásná ženská, zatímco ona je hnusnej chlap. „Pepíku, divil by ses, kolik takovejch páru existuje a jak jsou šťastný. Tak se trošku snaž,“ reagovala v legraci Pártlová.

Nikol Leitgeb s manželem si na party daly pořádně záležet. Připravili hromadu strašidelného občerstvení, nechyběly chlebíčky s „děsivými“ okurkami, čokoládové pavučiny nebo krekry ve tvaru uříznutých prstů. Zkrátka legrace musí být!

Za povedenou party si Nikol vysloužila obdivné reakce dalších celebrit. Srdíčka přidala například Dagmar Havlová. „Top!“ zhodnotila halloweenské kostýmy herečka Tereza Brodská. „Miluju,“ napsala šéfkuchařka Kamu.