Rozcvička na koncert Rammstein v Praze. Foto: FB/Rammstein

FOTO, VIDEO: Koncert Rammstein v Praze: přivezli obří show plnou ohně a dýmu!

V sobotu a neděli patří Praha kromě hokeje koncertům skupiny Rammstein. Do Prahy přivezla velkolepou show, nové pódium a samozřejmě ohně jako z pravého pekla.

Jeden z hudebníků vařený v pomyslném kotli, druhý pod ním zatápí plamenometem. Celé pódium v pekelně rudé barvě zahalené do kouře. Skupina Rammstein opět nezklamala a připravila pekelně dobrou show.

Nic extra nového, ale rozhodně to dobře funguje. Fanoušci v Praze dostali přesně to, na co přišli a už po generální zkoušce ve čtvrtek i prvním sobotním koncertu byli naprosto nadšení.

Jedna z nejpopulárnějších hudebních skupin světa zakotvila v Praze Letňanech, kde v sobotu 11. května odstartovala své evropské turné. Druhý koncert se koná v neděli 12. května. Na oba koncerty jsou vstupenky prakticky vyprodané.

Kapela Rammstein: Exkluzivní páteční rozcvička

Už ve čtvrtek večer si skupina Rammstein v Letňanech dala rozcvičku, kterou mohli vidět 4 tisíce šťastných fanoušků, kteří mají předplatné Rammstein LIFAD a kteří byli vylosováni. Na koncert se do Prahy sjeli z celé Evropy, přijeli například fanoušci z Francie, Německa a dalších zemí.

„Odehráli jsme pro ně exkluzivní rozcvičku v Praze a jsou nyní připraveni na turné! Jste také připraveni?“ ptá se kapela Rammstein. Do Prahy přivezla 61 metrů široké a 37 metrů vysoké pódium, které oslní novou světelnou show, novou scénografií a pochopitelně i perfektním zvukem.

Na pódium pořádnou muziku rozbalí všechny hvězdy Rammstein Till Lindemann, Richard Z. Kruspe, Paul H. Landers, Oliver Riedel, Christoph Schneider a Christian Lorenz.

Video: Koncert Rammstein Praha 2024

Jak na koncert Rammstein

Do pražských Letňan v sobotu a neděli dorazí desítky tisíc fanoušků, řidiči by proto v této oblasti vpodvečer měli počítat s dopravními komplikacemi. Fanouškům se doporučuje vyrazit s předstihem, hlavně pokud pojedou autem.

„K přepravě na akci doporučujeme využít linku metra C do stanice Letňany. Po ukončení koncertu doporučujeme k cestě zpět využít rovněž metro, jehož provoz bude po skončení akce posílen a prodloužen. Poslední souprava metra odjíždí ze stanice Letňany v 0.30 hodin,“ informoval Dopravní podnik Praha.

Mimořádně budou přes zastávku Letňany, v případě potřeby, vedeny i první dva spoje noční autobusové linky číslo 911 ve směru od Výstaviště Letňany do centra.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *