Karlos Vémola se svou Lelou a dětmi.

FOTO: Hanychová, Krainová, Bílá, Vémola a další ukázali, jak slavili Vánoce

Jedinečná příležitost podívat se, jak vypadají celé rodiny slavných českých celebrit. Podívejte se, jak slavili Vánoce Hanychová, Bílá, Krainová, Vémola a mnoho dalších.

Vánoce spojují. Potvrzují české celebrity, které se s fanoušky podělily o trochu svého soukromí a zveřejnily fotografie ze Štědrého dne. Většina jich trávila Vánoce s celou rodinou a tak se naskýtá jedinečná příležitost prohlédnout si, jak se změnili blízcí slavných, kteří nejsou tak často na očích jako celebrity samotné.

Přinášíme velkou fotogalerii českých hvězd, které zveřejnily společné rodinné fotografie. Například slavný bijec Karlos Vémola ukázal rodinnou pohodu se svou Lelou a dětmi. Překvapil tím, že se přestrojil za Santa Clause.

Agáta Hanychová zase přes četné zákazy ukázala společné foto se všemi dětmi – Kryšpínem, Miou i Rozárkou u Vánočního stromu. Společné foto se všemi syny i s manželem Karlem Vágnerem ukázala Simona Krainová, která se nedávno celou rodinou vrátila z Malediv a vánoční výzdobu jí nachystala dekorační firma.

Třeštíkovi i po rozchodu na Vánoce spolu!

Tomáš Třeštík zase pustil do světa fotografii z Vánoc spolu s dětmi a Radkou Třeštíkovou. Ačkoli se před časem bouřlivě rozešli a Třeštík teď randí s Evou Decastelo a Třeštíková s moderátorem Primy, na Vánoce se přemohli a hlavně kvůli dětem strávili Štědrý den všichni společně, v poklidu a pohodě. I tohle dokážou Vánoce.

Spokojené Vánoce s rodinou ukázala rovněž česká slavice Lucie Bílá, která na Štědrý den kromě svého muže a syna Filipa pozvala také bratra s rodinou a tatínka.

Ornela Koktová zase domů pozvala babičku s dědečkem a tak měla se třemi dětmi a manželem opravdu plný dům. Z přípravy Vánoc byla tak vyřízená, že s poklidem přešla i to, že si jedno z dětí odmítlo vzít na večeři a společné foto kalhoty. „Se vztekem si je serval, nemám sílu to řešit, je to jedno,“ dodala s nadhledem Ornella Koktová.

Influencerka Nikol Leitgeb se zase podělila, jak spolu s mužem Petrem a oběma syny Mathiasem a Tobiasem vyrazili pro Betlémské světlo.

Chybět nemohli ani čtyřnozí parťáci

U vánočního stromu ale nechyběly ani čtyřnozí mazlíci. Třeba zpěvačka Anna Julie Slováčková, která se podruhé léčí s rakovinou se zvěčnila u vánočního stromu se svým psím parťákem, který jí je pořád nablízku.

S doslova smečkou velkých psů se vyfotili Richard Krajčo a Karin Babinská. Pejsek, kterého zachránili z útulku nechybí ani v rodině influencera Jirky Krále, nebo u bývalé manželky Leoše Mareše Moniky, která trávila Štědrý den s oběma syny Matějem a Kubou.

FOTO: Podívejte se i na další celebrity a jejich Vánoce v kruhu rodinném:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru