Vincent Navrátil dře v posilovně. Foto: IG

Došly peníze? Vincent Navrátil prosí o jídlo na internetu

Herec a režisér Vincent Navrátil maká ve fitku, schází mu ale kvalitní jídlo. Jeho sestra Agáta Hanychová zase nakupuje ve slevách. Došly snad peníze?

Rodina Žilkových najela na úsporný režim stejně jako se musely uskromnit statisíce Čechů kvůli loňské energetické krizi a rostoucím nájmům. Dochází snad také u slavné herecké rodiny peníze? Herečka Veronika Žilková nedávno v médiích prohlásila, že skoro nejí a cestou úspor jde také její dcera Agáta Hanychová.

„Skoro nic nekupuji za plnou cenu. Nakupuji jedině ve slevách, to je furt něco,“ řekla Agáta Hanychová v prvním rozhovoru pro Expres po rozchodu s majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem.

Že zrovna nesedí na penězích naznačil i bratr Agáty Hanychové, syn herečky Veroniky Žilkové Vincent Navrátil. Herec a režisér skočil po hlavě do posilování a rýsuje tělo. Motivací mu je, aby našel novou přítelkyni. Jenže k dokonalé postavě nestačí jen makat ve fitku, základem je i kvalitní a pravidelná strava.

Kvalitní krabičková dieta ale stojí balík, klidně i přes 20 tisíc měsíčně. A tak Vincent vyrazil s prosíkem na Instagram. Neváhal vystavit vymakané tělo jen v ručníku. „Dobrý den, veřejně nabízím svůj xicht a tělo. Výměnou za to chci spolupráci na nějakou krabičkovou dietu. S tím jak sežeru každou blbost na kterou narazím, zimu v shapu nepřežiju,“ prohlásil Vincent Navrátil.

„Pokud mě sleduje někdo z marketingového teamu nějakých úžasných fitness jídel, neváhejte mne oslovit a já vám za krabičku plnou jídla nabídnu své tělo, důstojnost a dobrou pověst,“ prosil dál herec a režisér.