Agáta Hanychová nadělila sestře Kordule Stropnické prodloužení vlasů. Zdroj. IG

Dojatá Žilková: dcera Kordula slaví 18. Do parády si ji vzala Agáta Hanychová

Kordula Stropnická, dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického slaví osmnácté narozeniny. První dárek dostala od sestry Agáty Hanychové.

Pred 18 lety to takhle začalo, od rána jsem dojatá,“ ukázala dnes Veronika Žilková bez nadsázky archivní fotografii, na níž je v růžových šatech s těhotenským bříškem, tedy v době, kdy čekala dceru Kordulu.

„Ano, každé narozeni človíčka je zázrak. Také prožíváte narozeniny svých dětí víc než ty svoje?“ položila řečnickou otázku dojatá Žilková.

Dnes už osmnáctiletou krásnou blondýnku má Veronika Žilková s hercem a diplomatem Martinem Stropnickým, s nímž se letos v červnu oficiálně rozvedla. Právě po Stropnickém má Kordula příjmení.

Oslavenkyně dostává od samého rána samé gratulace a dárky. Jako první si ji do parády vzala starší sestra Agáta Hanychová, která se tak alespoň odreaguje od tahanic po rozchodu s Jaromírem Soukupem. Po nedávných oslavách své šestileté dcery Mii řeší další oslavenkyni. A dárek? Sestru Kordulu vzala do vlasového salonu, kde ji prodlouží účes.

V 18 letech zničené vlasy

Mám zničené vlasy z odbarvování, lámou se mi, potřebuji je prodloužit a zahustit. Přidáme umělé, aby se zahustily,“ podotkla čerstvě osmnáctiletá Kordula, která si mohla poprvé legálně v salónu nechat nalít prossecco. „Ani, nevím, jak to chutná,“ vtipkovala Kordula, ačkoli každý dobře ví, že mladí paří s alkoholem tajně i před plnoletostí. To sama hned nepřímo potvrdila.

To, že mi je 18, je depresivní, protože už mě vlastně nic nebaví, všechno budu dělat legálně a nás baví nás hlavně, co nesmíme,“ přiznala Kordula Stropnická. Tíží ji také to, že vstupuje do světa dospělých a dětská bezstarostnost tak pomalu odchází. „Teď už to bude více povinností, na to se netěším, naopak se těším na auto, budu moci alespoň řídit. Stárnu, je to hrozný,“ dodala Kordula, mladší sestra Agáty Hanychové.

Přejít nahoru