Agáta Hanychová si s dcerou a celou rodinou užívala víkend na horách. Foto: IG

Dojatá Agáta Hanychová: Životní krok její dcery a Soukup u toho nebyl!

Agáta Hanychová září štěstím, její dcera Rozárka se v neděli poprvé sama postavila. U životního pokroku jejich dcery ale nebyl tatínek Jaromír Soukup.

Po rozchodu párů s malými dětmi to tak bohužel bývá. Některé přelomové okamžiky dospívajících potomků uvidí jen jeden z rodičů. Jeden takový zásadní v neděli téměř rozplakal Agátu Hanychovou.

Stalo se to v neděli k večeru, když se Hanychová se všemi dětmi Rozárkou, Miou, Kryšpínem a partnerem Mirkem Dopitou vrátili z víkendového pobytu na horách z hotelu Hvězda. A co tak zásadního se stalo? Pro každou mámu určitě krásný okamžik – dcera Rozárka se v postýlce sama postavila.

„Konec legrace, to si stoupla sama,“ napsala Hanychová k fotce stojící Rozárky v postýlce v růžových dupačkách a bílé čepce. Dojatá máma Agáta k fotce přidala i smajlíky se srdíčky.

Její bývalý partner Jaromír Soukup, se kterým jsou poslední týdny na nože, u toho samozřejmě nemohl být. A to jistě bolí každého tátu.

Navíc by se mu zajisté nelíbilo, že Agáta takový intimní okamžik sdílela opět na sociálních sítích. To se jí už několikrát pokusil zakázat, stejně jako tatínek prostřední dcery Mii Jakub Prachař. Ten už podle Hanychové poslal záležitost se zveřejňováním fotek dcery Mii k soudu.

Zároveň Hanychové ale došla drsná realita. Když totiž dítě začne chodit, to teprve začíná náročná péče – uhlídat ho, aby někde nespadlo, neuteklo, neopařilo se, nebo jinak nezranilo. Zkrátka, jak píše Agáta: „konec legrace.“

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru