Herečka Denisa Nesvačilová. Foto: Nextfoto

Denisa Nesvačilová v slzách: O úmrtí blízkého člověka se dozvěděla během představení!

Smutný pátek prožívá herečka Denisa Nesvačilová. Během představení se totiž dozvěděla smutnou zprávu o tragickém úmrtí blízkého člověka.

Zpráva o úmrtí někoho blízkého je zdrcující pro každého. Jak se ale s takovou zprávou mají vyrovnat herci, kteří jsou zrovna uprostřed divadelního představení, zvlášť pokud se jedná o komedii. Něco takového si ve čtvrtek večer prožila herečka Denisa Nesvačilová známá například z primáckých seriálů ze seriálu Zoo, Dobré zprávy nebo Slunečná.

„Dozvěděla jsem se to včera v půlce představení. Nejhoršímu nepříteli bych takový zážitek nepřála,“ prozradila dnes fanouškům truchlící herečka. Včera přitom hrála v komedii Už tě mám dost v pražském divadle Metro. „Byla to komedie s mou vlastní vnitřní tragédií,“ podotýká Denisa Nesvačilová.

Jako profesionálka představení dohrála dokonce tak, že diváci nic nepoznali. Herci často říkají, že díky divadelnímu adrenalinu dokážou na jevišti zapomenout na všechny osobní hrůzy i zdravotní problémy a předvést výkon, z něho trápení nikdo nepozná. I tak to pro Denisu muselo být velké utrpení.

Denisa Nesvačilová: Snažím se to pochopit

Zvlášť, když odchod blízkého člověka byl velmi nečekaný. „Vůbec nevím, co říct a tak jen posílám tam někam nahoru velkou pusu a snahu to pochopit,“ naznačila Nesvačilová, že zřejmě šlo o nečekaný odchod z tohoto světa. „Budeš nám tu strašně chybět, Jirko,“ dodala Nesvačilová.

Pod dojemný vzkaz se podepsala jako „tvoje Denda Drnda“. Právě těmito slovy Nesvačilovou na jejím instagramu nazval jeden ze sledujících, když se řešila kauza milostného trojúhelníku Nesvačilové, modelky Anety Vignerové a scénáristy Petra Kolečka. Přezdívku vzala s humorem sobě vlastním a nejspíš byla i k dobu mezi přáteli.

Teď už ale od Jirky oslovení Denda Drnda nikdy neuslyší. A to moc bolí…