Petr Malásek a Dana Morávková v chrámu na Vyšehradě. Foto: Instagram

Dana Morávková a Petr Malásek: zamilovaní i 27 let po svatbě!

Vyznání plné lásky si dne předali herečka Dana Morávková a hudebník Petr Malásek. Dnes slaví výročí 27 let od svatby.

Letí to až k neuvěření. Oblíbená česká herečka Dana Morávková už 27 let patří jedinému muži – hudebníkovi Petru Maláskovi. Právě dnes slaví výročí svatby a i přesto, že spolu žijí už déle než čtvrt století, jejich láska neutuchá, spíše naopak, mají se rádi stále více.

Dnes v pravé poledne to bylo 27 let od svatby. Jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo,“ vyznal lásku své ženě Daně Petr Malásek a připojil k tomu fotografii z jejich svatby před ikonickou Starou radnicí v Praze.

A Dana Morávková na sebe nenechala dlouho čekat. Zveřejnila společné foto z chrámu na Vyšehradě a přidala vzkaz, který by snad i kámen rozplakal: „Děkuji Ti za krásných společných 27 let. Děkuji za lásku, podporu a bezpečí. Miluji Tě!“ napsala Morávková.

Herečka Dana Morávková je jednou z nejoblíbenějších současných hereček v tuzemsku. Po boku Jana Čenského pravidelně moderuje víkendovou Snídani s Novou, hraje v nespočtu seriálů a filmů. Asi nejvíce ji ale proslavil jeden z prvních nejúspěšnějších nekonečných seriálů Velmi křehké vztahy, který před lety vysílala televize Prima. Hraje ale také v řadě divadelních představení, například v Divadle Bez zábradlí zkouší novou inscenaci Berlín Berlín.

Petr Malásek je známý český hudebník, mimo jiné skládá hudbu a doprovází na klavír na koncertech zpěvačku Lucii Bílou, dříve také Hanu Hegerovou nebo Martu Kubišovou.

Morávková už dříve vzpomínala, že se do svého muže zamilovala na první pohled. Mělo se to stát na koncertu v Olomouci, kde vystupovala zpěvačka Hana Hegerová a na klavír ji doprovázel právě Malásek. „Šla jsem tam na zámku po schodech nahoru, kde stála spousta lidí, ale já viděla jen Petra,“ vzpomíná na první okamžik poznání Morávková. Později z toho byla velká láska, svatba a také společný syn Petr.

O autorovi

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru