Moderátor a bavič Michal Kavalčík prožívá velmi kruté období. V krátké době ho opustili hned dva blízcí lidé. Kromě kolegyně z rádia Kiss Báry Tlučhořové také dlouholetý kamarád.
Michal Kavalčík, dříve vystupující jako Ruda z Ostravy, rozdává smích, ať už na sociálních sítích, nebo za mikrofonem rádia Kiss. V osobním životě však prožívá jedno z nejsmutnějších období. Dnes moderátora zasáhla zpráva o úmrtí kolegyně Báry Tlučhořové, která podlehla rakovině mozku.
„Když jsem poprvé slyšel ranní Kiss s Barčou a Romanem Andělem, ještě jsem netušil, že jednou budeme parťáci. Ta energie a smích a jejich nejlepší nápady, jak vám udělat nejlepší ráno, to uměli jen oni dva. Barunko, tvůj úsměv, smích, hlas a radost tady zůstanou s námi navždy,“ svěřil se dnes smutně Kavalčík.
Kavalčík: Měl jsem rád tvou skromnost
Je to přitom jen pár hodin, co Kavalčíka zasáhla další krutá zpráva. Zemřel jeho mnohaletý kamarád Martin. Zavzpomínal na něj na svém Facebooku.
„Marťas, vzpomínám na naši první chatu a první seznámení. Tolik let a tolik zážitků a tolik vypitých půllitrů a beček na tvojí chatě a těch hlášek, které si budeme se všemi pamatovat navždy,“ vzpomíná Kavalčík.
Na svém zesnulém kamarádovi vyzdvihl skromnost, kterou na něm měl nejraději. „Byls vždy na pohodu a k životu ti stačilo jen málo a kámoši vedle tebe… Ty cesty na starých kolech do sámošky a výlety v létě…,“ vzpomíná dál.
Udušení soustem jídla
Je mu líto, že už spolu nestihnou každoroční pivní festival. „Ale minulou oslavu i s Frantíkem a všema a ty konfety na trávě s tebou si budu pamatovat navždy. Drž se tam, chlape, takhle jsi odejít neměl, budeš nám chybět,“ dodal moderátor a vyjádřil rodině zesnulého kamaráda upřímnou soustrast.
Mnozí jeho fanoušci se dotazovali, co se vlastně Martinovi stalo. „Udušení soustem jídla,“ reagoval Kavalčík.
Zdroje: Autorský text, Facebook
Čtěte také: Zemřela moderátorka rádia Kiss Bára Tlučhořová, prohrála boj s rakovinou







