Josef Maršálek a Adriana Mašková vyrazili na husí hody. Foto: Instagram

Cukrář Maršálek: Velká žranice večer před StarDance. Zvládne tančit?

Takhle se nacpat večer před velkým tanečním výkonem a před živým televizním přenosem. Cukrář Josef Maršálek vyrazil na večeři s stoly se jen prohýbaly.

Cukrář Josef Maršálek ale umí žít! Jedna z tanečních hvězd letošního ročního taneční soutěže StarDance vyrazila v předvečer dalšího soutěžního kola na pořádnou večeři. Zatímco mnozí jiní by trémou před velkým sportovním výkonem a ještě k tomu s vědomím, že se dívá více než 1,5 milionu televizních diváků, trémou nepozřeli ani sousto, Josef Maršálek takovými problémy rozhodně netrpí.

Společně se „svojí“ profesionální tanečnicí Adrianou Maškovou a jejím partnerem Johanem Mádrem, který je moderátorem Snídaně s Novou, vyrazili do francouzské restaurace RED Pif. Vyrazili na tamní husobraní a rozhodně netroškařili. Rozhodli se ochutnat skoro celé „husí“ menu.

Na plném stole tak nechybělo husí rillettes s pečivem a nakládanou zeleninou, Carpaccio z husích prsou, frisée salát, pomerančový vinaigrette a samozřejmě hlavní chod v podobě hosích čtvrtek, červené a bílé zelí, lokše, bramborové a houskové knedlíky.

S plným žaludkem pak Josef Maršálek odjel domů péct dobroty pro kolegy na StarDance, které pro ně pravidelně každou sobotu nosí.

Maršálek je díky svému životnímu příběhu, celkové pozitivní náladě miláčkem diváků. Přesto, že jeho tance kvůli robustnější postavě nepatří mezi nejsvižnější, má velkou šanci na postup do finálové trojky StarDance.