Zpěvačka Victoria Velvet. Foto: FB

Česká zpěvačka Victoria Velvet byla zavražděna! Zastřelil ji žárlivý manžel!

Tragická zpráva zasáhla v pátek celé Česko. V pouhých 40 letech zemřela česká zpěvačka Victoria Velvet Blyth. Zavraždit ji měl žárlivý manžel, zůstaly po nich tři malé děti.

Je to velké neštěstí – tři malé děti přišly o oba rodiče. Slavná česká zpěvačka Victoria Velvet Blyth byla totiž zavražděna rukou vlastního manžela, který následně spáchal sebevraždu!

O to horší je, že zpěvačka byla zavražděna v domě, ve kterém zrovna byly i tři jejich malé děti. Právě syn pak mrtvou maminku objevil a přivolal pomoc. Bylo ale příliš pozdě.

Manžel Victorie Thomas Blyth pracoval v Turecku

Neštěstí se stalo v Turecku, kde pracoval její manžel Thomas Blyth. O 13 let starší podnikatel je sice původem ze Skotska, ale v Turecku pracoval pro společnost zabývající se těžbou ropy. Česká zpěvačka se za manželem i s dětmi před časem přestěhovala.

O neštěstí informoval turecký web Hurryiet. Podle kterého došlo v úterý k hádce kvůli údajným zprávám ve Victoriině mobilu. Žárlivý manžel měl v hádce Victorii zastřelit, následně otočil zbraň proti sobě. Okolnosti události stále vyšetřuje turecká policie.

Úmrtí ovšem potvrdilo i české ministerstvo zahraničí. „V Turecku zemřela násilnou smrtí česká občanka. Náš zastupitelský úřad je v kontaktu s rodinou a poskytuje konzulární asistenci,“ sdělil mluvčí ministerstva Daniel Drake.

V pátek se k neštěstí vyjádřila také rodina české zpěvačky. „V této těžké době bychom rádi požádali o soukromí rodiny. Ztráta blízkých je nesmírně bolestivá, celá rodina nyní potřebuje čas na zpracování tohoto neštěstí a zjištění všech nezbytných záležitostí, které s těmito okamžiky souvisí,” sdělila rodina prostřednictvím svého zástupce Davida Němečka.

Victoria Velvet pomáhala handicapovaným dětem

Victoria Velvet vystupovala v českých klubech a v roce 2003 dokonce i po boku zpěvačky Dary Rolins. Své první album vydala v roce 2005 pod názvem Cry.

V poslední době se aktivně angažovala v charitě, zejména sháněla peníze pro handicapované děti, které také ráda navštěvovala. Například pro ně pořádala různé akce a sbírky, za tímto účelem dokonce založila vlastní malou nadaci Victoria Smile. O to více její odchod z tohoto světa všechny zasáhl.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *