Ondřej Brzobohatý a Daniela Písařovicová se vzali v Itálii. Foto: Instagram

Brzobohatý vtipkuje na účet Kuchařové: Svatební šaty jsem mohl mít já!

Tohle se Miss World Tatianě Kuchařové nebude číst dobře. Její exmanžel Ondřej Brzobohatý si v Itálii vzal Danielu Písařovicovou. Co o svatbě prozradili?

Ondřej Brzobohatý dnes prozradil detaily z utajované veselky v Itálii. Zveřejnil také první fotografie, z nichž je patrné, jak to dvojici slušelo a jak září štěstím. To určitě není příjemný pohled pro exmanželku Tatianu Kuchařovou. Miss World rozvod s Ondřejem Gregor Brzobohatým nesla velmi těžce a měsíce vířila mediální dění pikantními detaily z jejich vztahu. Doslova se pralo velmi špinavé prádlo na veřejnosti.

Jednou z posledních kauz bylo, když se na veřejnost dostala informace, že se Brzobohatý na večírcích rád z legrace převlékne do dámských šatů. Jenže Ondřeje špinavé informace ze soukromý nerozhodili a stál si za tím, že jde jen o nevinnou zábavu.

Dámské šaty místo nevěsty?

A tak neváhal a i po svatbě zavtipkoval na účet zhrzené exmanželky: „Stačí si střihnout se snoubenkou o to, kdo z vás bude mít nakonec svatební šaty,“ napsal rozradostněný Brzobohatý.

Ondřej prozradil, že původně nemělo jít o svatbu, ale jen běžnou dovolenou. „Z dlouho plánované dovolené v Itálii se postupem měsíců po zvážení pro a proti vyklubala naše svatba s Danielou. Zjistili jsme, že evidentně nejsme první Češi, které to napadlo a dnes můžeme konstatovat, že to bylo po všech stránkách dobré rozhodnutí,“ uvedl čerstvý ženáč Brzobohatý.

Původní dovolenkovou sestavu dvojice zkrátka jen rozšířila o nejbližší rodinu a přátele. A právě zorganizovat svatbu na jihu Evropy není jen tak…

„Je třeba mít větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněč dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa,“ vtipkuje novomanžel.

„Italské úřady vám přidělí oddávajícího, což v našem případě byla empatická paní Elena, která rozpoznala střední věk novomanželů a duchapřítomně usoudila, že nás není třeba poučovat sáhodlouhým vyprávěním o manželství a hlavně zdržovat nás od jeho prožívání. Vzala to hopem a my mohli vyrazit na hostinu,“ popsal Brzobohatý.

Ondřej podotkl, že v Itálii máte jednu velkou výhodu, i když jen slepě zabodnete prst do jídelního lístku, nikdy se nezklamete, protože jídlo je pro Italy svatý grál a za gastrodiletanství vás můžou úřady zbavit i svéprávnosti či občanství. I proto byla hostina jedním z vrcholů dne.

Místo svíčkové risotto a těstoviny

Na knedlíčkovku polévku a svíčkovou omáčku si ale svatebčané museli nechat zajít chuť. Nahradilo je risotto a těstoviny rozmanitých chutí, rozbíjení talířů a jiné české tradice nahradila volná zábava podbarvená líbezně mečivým Erosem znějícím z reproduktorů, avšak žádná pálenka světa nedokázala nahradit poctivou valaškou kořalku, které tekly litry.

„A proč vlastně tak brzo po zásnubách? S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle jejích slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí a já se chtěl zkrátka oženit, protože mě nebaví být rozvedený, což sebou nese cejch někoho, kdo prohrál,“ sdělil Ondřej Brzobohatý ve společném prohlášení s Danielou Písařovicovou.

„Dnes můžeme s klidem v srdci nahlas říct, že Daniela to jako krásná nevěsta stihla a já se cítím jako vítěz. A tak tedy společně, Brzobohatí,“ dodal Ondřej na Instagramu.

Nezapomněl zmínit, že vynesl na obřad speciálně upravený smoking od krejčovství Abi Totre a nevěsta šaty od Lenky Mulabegovič. Ty si nakonec Ondřej neoblékl, i když kdo víc, co bylo o svatební noci.