Anička Slováčková na koncertu s hity Karla Gotta v pátek 19. ledna. Zdroj: IG

Anička Slováčková dva dny po chemoterapii zářila na koncertu s hity Karla Gotta!

Jen pár dnů po vysilující chemoterapii září zpěvačka Anička Slováčková na koncertech Lady Carneval s největšími hity Karla Gotta. Je však znechucená z médií.

Silná a statečná! Ještě ve čtvrtek ležela zpěvačka Anna Julie Slováčková, dcera Felixe Slováčka a Dagmar Patrasové, unavená a vysílená po zatěžující léčbě plic v posteli. Jenže místo, aby myslela na sebe, se skromností sobě vlastní spíše posílala sílu všem ostatním, kteří také prochází nějakou nemocí nebo léčbou.

„Chtěla jsem dodat povzbuzení pro všechny, kdo jsou po nějaké léčbě, nebo mají jiné zdravotní trable. Chtěla jsem vás pozdravit a říci, že to všechno dobře dopadne a že jsme v tom spolu,“ povzbuzovala sama vysílená Anička Slováčková.

Pokorná a vždy příjemná zpěvačka zkrátka stále myslí na své fanoušky a jejich dobro víc než na sebe. „Já mám dneska po chemu a jdu spát,“ dodala zpěvačka, které se v létě vrátila nebezpečná rakovina. Už před tím přitom po dlouhé boji a po chemoterapiích porazila rakovinu prsu. Jenže v létě se ukázalo, že nemoc po sobě zanechala stopy v podobě metastáz a že jí narostl zhoubný nádor na plicích.

Už několik týdnů přitom trpěla kašlem, přesto si u onkologicky nemocného pacienta zprvu všichni mysleli, že je to jen nachlazení. Bohužel nakonec je to rakovina.

Anička Slováčková: Je to hyenismus bulváru!

Slováčková je citlivá duše a tak se svými fanoušky ráda sdílí i nostalgické vzpomínky na léto. K jednomu z příspěvků připsala, že už odpočítává 5 měsíců. Myslela tím samozřejmě do léta. „Pět měsíců, než se k nám vrátí léto. Teplo. Slunce. Zeleň. Víc radosti,“ napsala zpěvačka k videu z léta.

Jenže se toho chytil bulvár s titulky tipu: Slováčková odpočítává 5 měsíců. To vážně nemocné nemocné zpěvačce, která potřebuje hlavně klid, na pohodě rozhodně nepřidalo. „Je to nehorázné, co si bulvár dovoluje. To jsem jediná, kdo má Instagram, to už si sem nemůžu nic dát?“ ptala se znechuceně rozčílená Anička Slováčková.

Ta přitom miluje život a nikdy by něco takového jako odpočítávání na svůj profil nedala. Naopak fanoušky se snaží nezklamat ani po náročné léčbě chemoterapií a pouhé dva dny po její další aplikaci dokonce stála na pódiu. V pátek 19. ledna se totiž konal koncert Lady Carneval s největšími hity Karla Gotta.

Slováčková zářila ve světlemodrých šatech

Anička Slováčková na nich přímo zářila. Bylo vidět, jak jí zpěv a kontakt s fanoušky nabíjí tolik potřebnou energií. Vypadala nádherně, navíc v dokonalých světle modrých šatech, které jí na posledních chvíli zajistilo svatební centrum. Jen v nich zářila.

Zvládla například náročný duet se svým bratrem Felixem Slováčkem mladším. Hlavním zpěvákem koncertu byl ale Ladislav Bubnár. Je to zpěvák původem ze Slovenska s nelehkým osudem.

Matka totiž Bubnára v dětství odložila do dětského domova, prošel si hned několika a v některých z nich si prožíval peklo. Díky talentu se mu však i přes nepřízeň osudu podařilo vystudovat konzervatoř a dostat se do Národního divadla v Košicích.

Bubnár odmala miloval písně Karla Gotta a jeho životním snem bylo stát s ním na jednom podiu. To se mu podařilo v roce 2017, když Karel Gott dorazil na křest jedné z jeho písní. Gott tehdy Bodnára chválil s tím, že jej zaujal jeho hlas i životní příběh.

Druhý koncert Lady Carneval s upravenými hity zesnulého Karla Gotta se koná ještě v neděli 21. ledna v Zoner Bobyhall v Brně.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru