Aneta Langerová na Sedmihorském létě u Turnova. Foto: ČRzprávy.cz

Aneta Langerová na Sedmihorském létu v šoku: Jdu snad domů!

/FOTO/ Zpěvačka Aneta Langerová vyprodala areál Sedmihorského léta v centru Českého ráje. Z toho, co tam oblíbenou zpěvačku čekalo, ale byla doslova v šoku.

Aneta Langerová, jejíž kariéru nastartoval obrovský úspěch první řady talentové soutěže Československo hledá SuperStar, se těší stále větší oblibě. Vyprodává jeden sál za druhým a daří se jí i po otevřeným nebem. Na jejích koncertech po celé zemi je stále plno.

Vyprodán byl i její čtvrteční koncert na Sedmihorském létě. To je festival u Turnova v srdci Českého ráje, kam na příjemnou zpěvačku a její kapelu zavítaly stovky lidí, zjistily na místě ČRzprávy.cz.

Zpěvačka byla z publika naprosto nadšená. Když publiku vyzvala, aby se přidali do zpěvu a opakovali refrén hned několika písních, nemusela ani jednou vybízet. Diváci slavné hity zpívali jako jeden sbor. „To je neskutečné, sem se sjely nějaké pěvecké sbory, já snad půjdu domů,“ prohlásila v legraci viditelně překvapená a nadšená Aneta, když diváci spontánně zpívali její hity.

Aneta i její hudba zrají jako víno, možná by jen zpěvačka a její tým mohly lépe zvážit outfit. Oranžový „župánek“ s motivy kapradin oblečený nad legíny zpěvačce ani trochu nelichotil. Fanoušci to ale oblíbené hvězdě rádi odpustili.

Langerová samozřejmě vystřihla své nejslavnější hity, zároveň přidala několik novinek z nového alba Dvě slunce. Koncert skvěle doplňovalo smyčcové trio Dorota Barová, Veronika Vališová a Vladan Malinjak. Diváky naprosto nadchl bubeník Martin Kopřiva, který neúnavně bušil do bicích a dal koncertu pořádný říz. „Asi jedu na baterie Energizer,“ dělal si legraci při koncertu.

Vtipnou vložkou byl přílet netopýra, který zaletěl na pódium a chvíli bloudil prostorem. „Snad jsme ho nevystrašili, někdy jsou zmatení, jsou krásní,“ sledovala zpěvačka nadšeně netopýra, který po chvíli odletěl do úkrytu.

Na konec koncertu se zpěvačka nenechala tleskajícími diváky dlouho prosit a po návratu na pódium vystřihla za sborového zpěvu s fanoušky největší hit kariéry Voda živá.

Sedmihorské léto nejsou jen koncerty. 21. srpna venkovní scéna, která má východu stanového zastřešení, nabídne také divadelní činohru. Skvělou komedii Osm eur na hodinu s Martinem Zounarem, Danielou Šinkorovou či Martinem Karusem.

Přejít nahoru