Jaromír Soukup a Agáta Hanychová ještě v době, kdy jim to klapalo. Foto: IG

Agáta Hanychová promluvila: Se Soukupem jsme se rozešli kvůli dětem!

Agáta Hanychová poprvé otevřena promluvila o rozchodu s Jaromírem Soukupem! „Rozešli jsme se, protože si nesedl s dětmi,“ řekla Hanychová.

Agáta Hanychová prolomila dlouhé mlčení o příčinách rozchodu s mediálním podnikatelem a majitelem TV Barrandov Jaromírem Soukupem. Přiznala, že si vysnila vztah se starším mužem, který bude vyzrálý, zapojí se do rodiny a budou tak tvořit kompletní rodinku. Jenže to se nestalo.

Jaromír hodně pracuje, představte si, že někde točíte 12 hodin, pak přijdete domů, tam jsou dvě malé děti, to pro něj bylo náročné,“ řekla Hanychová. „Prostě se nesžili, rozchod z nejvíce procent byl kvůli tomu, že moje dvě děti z předchozích vztahů si nesedly s tatínkem Rózy,“ uvedla Hanychová.

Hanychová: Musela jsem ochránit děti!

Byla to podle ní jednoduchá matematika. „Tři děti a dvě z nich nejsou v tom vtahu šťastné, musela jsem je ochránit. Spousta žen, když vidí, že jejich děti jsou nervózní, když přichází nový partner a odchází do svých pokojíčků, tak to musí ukončit,“ uvedla Hanychová.

Agáta Hanychová to řekla v rozhovoru s novinářem Karenem Michtarjanem v magazínu Extra.cz, odmítla ale sdělit podrobnosti, zda před dětmi docházelo k hádkám nebo hysterickým scénám. „Ublížilo by to dětem a ty jsou pro mě na prvním místě, nikdy se nesmí cítit v nepohodě,“ uvedla Hanychová.

Několik týdnů po rozchodu se Soukupem se Hanychová dala dohromady s bývalým partnerem a otcem prvního syna Kryšpína Mirkem Dopitou. Dodala, že se Soukupem nyní bude soudně řešit, kdo dostane Rozárku do péče. Podle deníku Blesk se hraje o střídavou péči. „Předávání Rozárky je náročné. Ač trpím jako zvíře, každí hodina bez mé holčičky je pro mě šílená, ale musíme brát v potaz, že otcové tam jsou a nemůžeme je odstřihnout,“ dodala Hanychová.